Bilety

BILETY

Sprzedaż biletów na poszczególne mecze jest prowadzona na stronie internetowej https://bilety.motorlublin.eu/, w całodobowych Lombardach Amsterdam, znajdujących się na Placu Dworcowym 4 i na ul. Lwowskiej 6D w Lublinie oraz w Sklepie Kibica w Galerii Olimp, czynnym od poniedziałku do piątku w godz. 14:00-22:00 oraz w soboty i niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00. Ceny prezentują się następująco:

Punkt Obsługi Kibica

Przy okazji wszystkich meczów Motoru rozgrywanych na Arenie Lublin klub uruchamia Punkt Obsługi Kibica (POK), w którym to każdy kibic może uzyskać niezbędną pomoc. POK mieści się obok Perła Sport Pubu.

KARTA KIBICA

Karta Kibica Motoru Lublin pełni funkcję nośnika biletów i karnetów. Przy zakupie wejściówki na mecz, zarówno w sprzedaży stacjonarnej, czy też przez Internet, osoba posiadająca kartę nie otrzymuje papierowego biletu/karnetu, gdyż jest on automatycznie „wgrywany” na kartę. Przy wejściu na stadion kibic wkłada kartę do czytnika kodów kreskowych na kołowrotach wejściowych (tak jak papierową wejściówkę).

Odpowiedzi:

Czy trzeba posiadać kartę, aby zakupić bilet na mecz/karnet na rundę?

Nie, karta nie jest wymagana przy zakupie biletów/karnetów na spotkania Motoru Lublin. Wejściówki można nabywać, podając jedynie przy zakupie imię, nazwisko oraz nr PESEL. W takim przypadku kupujący otrzymuje papierowy bilet/karnet.

Czym jest Karta Kibica Motoru Lublin?

Karta Kibica Motoru Lublin ma wielkość dowodu osobistego i jest plastikowym dokumentem, na którego awersie znajdują się dane posiadacza karty: imię, nazwisko oraz nr PESEL.

Kartę Kibica Motoru Lublin można obecnie wyrobić wyłącznie w Sklepie Kibica w Galerii Olimp. Sklep znajduje się w środkowej części "Olimpu" i jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 14:00-20:00 oraz w soboty i niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00.

Rozgrywki

Sponsorzy

Partnerzy strategiczni


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii