Bilety

Sprzedaż biletów na poszczególne mecze jest prowadzona na stronie internetowej https://bilety.motorlublin.eu/ oraz w całodobowych Lombardach Amsterdam, znajdujących się na Placu Dworcowym 4 i na ul. Lwowskiej 6D w Lublinie. W dni powszednie wejściówki można kupować ponadto w Sklepiku Kibica na Arenie Lublin, czynnym w godzinach 16:00-19:00. Sklepik znajduje się obok Perła Sport Pubu. Ceny prezentują się następująco:

Bilet normalny – 20 zł

Bilet ulgowy – 15 zł

Bilet dla dzieci poniżej 13 lat i osób powyżej 70. roku życia - 5 zł

Bilet VIP - 135 zł

* Posiadacze Lubelskiej Karty Miejskiej uprawnieni są do korzystania z 10-procentowego rabatu

Bilet VIP

Zachęcamy do wspierania naszej drużyny w komfortowych warunkach! W cenie wejściówki VIP gwarantowane są:

- catering
- napoje
- wygodne miejsce siedzące na trybunach
- miejsce parkingowe pod stadionem i osobne wejście

Więcej informacji można uzyskać, pisząc na adres mailowy: m.matysik@motorlublin.eu

 

Punkt Obsługi Kibica

Przy okazji wszystkich meczów Motoru rozgrywanych na Arenie Lublin klub uruchamia Punkt Obsługi Kibica (POK), w którym to każdy kibic może uzyskać niezbędną pomoc. POK jest przy wejściu od strony Parku Ludowego, na wysokości parkingu C).

KARTA KIBICA

Karta Kibica Motoru Lublin pełni funkcję nośnika biletów i karnetów. Przy zakupie wejściówki na mecz, zarówno w sprzedaży stacjonarnej, czy też przez Internet, osoba posiadająca kartę nie otrzymuje papierowego biletu/karnetu, gdyż jest on automatycznie „wgrywany” na kartę. Przy wejściu na stadion kibic wkłada kartę do czytnika kodów kreskowych na kołowrotach wejściowych (tak jak papierową wejściówkę).

Odpowiedzi:

Czy trzeba posiadać kartę, aby zakupić bilet na mecz/karnet na rundę?

Nie, karta nie jest wymagana przy zakupie biletów/karnetów na spotkania Motoru Lublin. Wejściówki można nabywać, podając jedynie przy zakupie imię, nazwisko oraz nr PESEL. W takim przypadku kupujący otrzymuje papierowy bilet/karnet.

Czym jest Karta Kibica Motoru Lublin?

Karta Kibica Motoru Lublin ma wielkość dowodu osobistego i jest plastikowym dokumentem, na którego awersie znajdują się dane posiadacza karty: imię, nazwisko oraz nr PESEL.

 

Zasady bezpieczeństwa na stadionie

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii