Bilety

Sprzedaż biletów i karnetów prowadzona jest na stronie internetowej bilety.motorlublin.eu oraz w całodobowych Lombardach Amsterdam, znajdujących się na Placu Dworcowym 4 i na ul. Lwowskiej 6D w Lublinie.

Karnety na rundę jesienną będą obowiązywały na 10 meczów ligowych oraz wszystkie spotkania pucharowe. Ceny abonamentów wyglądają następująco:

Karnet normalny (sektor I5) – 240 zł

Karnet normalny – 180 zł

Karnet ulgowy – 135 zł

Karnet dziecięcy – 45 zł

Karnet rodzinny (sektor B4) – 180 zł + karnet dziecięcy gratis

W związku z ustaleniami pomiędzy Stowarzyszeniem Kibiców i naszym klubem obniżyliśmy cenę karnetów na trybunę H. Od dziś wynosi ona 90 zł. Wszystkie osoby, które zakupiły karnety na tę trybunę w wyższej cenie, prosimy o kontakt na adres: bilety@motorlublin.eu. Każdy będzie mógł liczyć na voucher do sklepu kibica na kwotę równą różnicy w cenie. Mamy nadzieję, że nowa cena sprawi, że więcej kibiców pojawi się na trybunie H!

Sprzedaż biletów na poszczególne mecze również będzie prowadzona na stronie internetowej bilety.motorlublin.eu oraz w całodobowych Lombardach Amsterdam, znajdujących się na Placu Dworcowym 4 i na ul. Lwowskiej 6D w Lublinie. Ceny prezentują się następująco:

Bilet normalny – 20 zł

Bilet ulgowy – 15 zł

Bilet dla dzieci poniżej 13 lat i osób powyżej 70. roku życia - 5 zł

Punkt Obsługi Kibica

Przy okazji wszystkich meczów Motoru rozgrywanych na Arenie Lublin klub uruchamia Punkt Obsługi Kibica (POK), w którym to każdy kibic może uzyskać niezbędną pomoc. POK  jest przy wejściu od strony Parku Ludowego, na wysokości parkingu C).

KARTA KIBICA

Karta Kibica Motoru Lublin pełni funkcję nośnika biletów i karnetów. Przy zakupie wejściówki na mecz, zarówno w sprzedaży stacjonarnej, czy też przez Internet, osoba posiadająca kartę nie otrzymuje papierowego biletu/karnetu, gdyż jest on automatycznie „wgrywany” na kartę. Przy wejściu na stadion kibic wkłada kartę do czytnika kodów kreskowych na kołowrotach wejściowych (tak jak papierową wejściówkę).

Odpowiedzi:

Czy trzeba posiadać kartę, aby zakupić bilet na mecz/karnet na rundę?

Nie, karta nie jest wymagana przy zakupie biletów/karnetów na spotkania Motoru Lublin. Wejściówki można nabywać, podając jedynie przy zakupie imię, nazwisko oraz nr PESEL. W takim przypadku kupujący otrzymuje papierowy bilet/karnet.

Czym jest Karta Kibica Motoru Lublin?

Karta Kibica Motoru Lublin ma wielkość dowodu osobistego i jest plastikowym dokumentem, na którego awersie znajdują się dane posiadacza karty: imię, nazwisko oraz nr PESEL.

 

Zasady bezpieczeństwa na stadionie

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii