Bilety

KARNETY

Już w najbliższy piątek startujemy z przedsprzedażą karnetów na mecze Motoru w rundzie wiosennej sezonu 2022/23! Dystrybucja ruszy 25 listopada na stronie: https://bilety.motorlublin.eu, w Lombardach Amsterdam oraz w Sklepie Kibica w Galerii Olimp.

Karnety na rundę wiosenną będą obowiązywały na osiem spotkań eWinner II ligi na Arenie Lublin oraz hitowe starcie w ćwierćfinale Fortuna Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa na naszym stadionie. Na początek abonamenty będą mogły kupować TYLKO osoby, które w rundzie jesiennej posiadały karnety lub pakiety. To ukłon w kierunku Kibiców, którzy już wspierają Motor w trwającym sezonie, za co bardzo dziękujemy. Bądźcie z nami także w przyszłym roku!

Nie zwlekajcie z zakupami, ponieważ ta oferta obowiązuje TYLKO do końca listopada! Ceny są następujące:

* Karnet Premium gwarantuje wygodne miejsce na trybunie centralnej ze znakomitym widokiem na boisko

* Karnet VIP Silver gwarantuje wygodne miejsce na trybunie centralnej ze znakomitym widokiem na boisko, napoje i przekąski w trakcie meczu oraz gwarantowane miejsce dla auta na parkingu VIP

Warto podkreślić, że każdy posiadacz karnetu na rundę wiosenną I drużyny Motoru, ma darmowe wejście na wszystkie mecze naszych rezerw w hummel IV lidze.

BILETY

Sprzedaż biletów na poszczególne mecze jest prowadzona na stronie internetowej https://bilety.motorlublin.eu/, w całodobowych Lombardach Amsterdam, znajdujących się na Placu Dworcowym 4 i na ul. Lwowskiej 6D w Lublinie oraz w Sklepie Kibica w Galerii Olimp, czynnym od poniedziałku do piątku w godz. 14:00-22:00 oraz w soboty i niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00. Ceny wejściówek na mecze ligowe prezentują się następująco:

Osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności (dawna I grupa) wraz z opiekunem mogą uzyskać bilety na nasze mecze nieodpłatnie. Należy jednak osobiście odebrać wejściówkę za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności w Sklepie Kibica w Galerii Olimp, przy Al. Spółdzielczości Pracy 34 w Lublinie. Istnieje także możliwość otrzymania biletu w dniu meczu w kasach stadionu, również po okazaniu orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Punkt Obsługi Kibica

Przy okazji wszystkich meczów Motoru rozgrywanych na Arenie Lublin klub uruchamia Punkt Obsługi Kibica (POK), w którym to każdy kibic może uzyskać niezbędną pomoc. POK mieści się obok Perła Sport Pubu.

KARTA KIBICA

Karta Kibica Motoru Lublin pełni funkcję nośnika biletów i karnetów. Przy zakupie wejściówki na mecz, zarówno w sprzedaży stacjonarnej, czy też przez Internet, osoba posiadająca kartę nie otrzymuje papierowego biletu/karnetu, gdyż jest on automatycznie „wgrywany” na kartę. Przy wejściu na stadion kibic wkłada kartę do czytnika kodów kreskowych na kołowrotach wejściowych (tak jak papierową wejściówkę).

Odpowiedzi:

Czy trzeba posiadać kartę, aby zakupić bilet na mecz/karnet na rundę?

Nie, karta nie jest wymagana przy zakupie biletów/karnetów na spotkania Motoru Lublin. Wejściówki można nabywać, podając jedynie przy zakupie imię, nazwisko oraz nr PESEL. W takim przypadku kupujący otrzymuje papierowy bilet/karnet.

Czym jest Karta Kibica Motoru Lublin?

Karta Kibica Motoru Lublin ma wielkość dowodu osobistego i jest plastikowym dokumentem, na którego awersie znajdują się dane posiadacza karty: imię, nazwisko oraz nr PESEL.

Kartę Kibica Motoru Lublin można obecnie wyrobić wyłącznie w Sklepie Kibica w Galerii Olimp. Sklep znajduje się w środkowej części "Olimpu" i jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 14:00-20:00 oraz w soboty i niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00.

Rozgrywki

Sponsorzy

Partnerzy strategiczni


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii