Bilety

Karnety i bilety na poszczególne mecze można nabywać na stronie internetowej https://bilety.motorlublin.eu oraz stacjonarnie w oficjalnych Sklepach Motoru Lublin: przy Arenie i w Galerii Olimp.

 

CENNIK BILETÓW NA MECZE LIGOWE RUNDY WIOSENNEJ
* Bilety na mecze o charakterze imprezy masowej podwyższonego ryzyka będą droższe o 5 zł.

CENNIK BILETÓW VIP NA RUNDĘ WIOSENNĄ

 

WAŻNE

Idąc na mecz przy wejściu na stadion, oprócz ważnego biletu, musisz posiadać swój dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość oraz dokument potwierdzający przyznanie ulgi (jeśli ulga przysługuje) – bez niego nie zostaniesz wpuszczony na stadion. Bilet możesz wydrukować lub okazać go w formie elektronicznej na swoim telefonie. 

Osoby, które nie posiadają numeru PESEL, bądź obcokrajowcy mogą kupić bilet w sklepach stacjonarnych, ale również online na stronie: bilety.motorlublin.eu wpisując w miejsce numeru PESEL numer paszportu lub innego dokumentu tożsamości.

Dzieci do 3. roku życia wchodzą za darmo na podstawie biletu rodzica/opiekuna i nie mają przypisanego miejsca na sektorze, tj. siedzą na kolanach rodziców. 

Istnieje możliwość otrzymania faktury na osobę fizyczną. Żeby to zrobić, przy zakupie biletu online, należy w polu IDENTYFIKATOR wpisać swój numer PESEL.

NOWY SYSTEM BILETOWY

Druk karnetów
W celu wydrukowania karnetu, trzeba zalogować się na swoje konto, wejść w kartę i wybrać przycisk: wydruk Karnetu. Wtedy można go wydrukować lub pobrać plik PDF na telefon.

Pozostałe ważne informacje:
Jeśli jesteś posiadaczem karnetu na rundę jesienną sezonu 2023/2024, Twój karnet został przeniesiony, musisz aktywować konto na stronie https://bilety.motorlublin.eu/

Dzieci do 13. roku życia i młodzież do 18. roku życia oraz emeryci (od 65. roku życia) weryfikowani są po numerze PESEL.

Z uwagi, iż nie jesteśmy w stanie zweryfikować uprawnień emerytalnych poniżej 65. roku życia, prosimy o osobistą weryfikację lub przesłanie dokumentu na adres: dokumenty@motorlublin.eu

Osoby, którym przysługuje ulga powyżej 18. roku życia z tytułu legitymacji szkolnej lub studenckiej i rencistom oraz osobom niepełnosprawnym wymagana jest dodatkowa weryfikacja ulgi w stacjonarnym punkcie sprzedaży lub pod adresem mailowym dokumenty@motorlublin.eu

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE

Arena Lublin przystosowana jest do przyjęcia osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim – sektor I (podjazd, łazienki). Osoby posiadające znaczny stopień niepełnosprawności mogą skorzystać z bezpłatnego biletu na mecze Motoru Lublin rozgrywane na Arenie Lublin w rundzie jesiennej sezonu 2023/2024 (z wyłączeniem sektora E3/F1/F2). Osoby posiadające umiarkowany oraz lekki stopień niepełnosprawności mogą skorzystać z biletu ulgowego. Bilety można odebrać po okazaniu orzeczenia w Oficjalnych Sklepach Motoru Lublin w Galerii Olimp oraz przy Arenie Lublin lub w kasach biletowych na Arenie Lublin, w godzinach ich otwarcia w dniu meczowym lub dniach go poprzedzających. 

PARKING

Parking wokół Areny Lublin jest płatny. Opłacić go można w parkomacie. Bilet należy umieścić za przednią szybą pojazdu.

Cennik:

  • Pierwsza godzina - 2 zł
  • Druga godzina - 2,20 zł
  • Trzecia godzina - 2,60 zł
  • Każda kolejna godzina - 2 zł
  • Miesięczny abonament - 160 zł

SPONSOR TYTULARNY

Partner strategiczny

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii