Bilety

Sprzedaż biletów i karnetów prowadzona jest na stronie internetowej bilety.motorlublin.eu oraz w całodobowych Lombardach Amsterdam, znajdujących się na Placu Dworcowym 4 i na ul. Lwowskiej 6D w Lublinie.

Dokładne informacje na temat rozpoczęcia sprzedaży biletów na poszczególne spotkania Motoru podawane są zawsze przed każdym meczem na stronie internetowej klubu oraz w jego mediach społecznościowych.

Cennik karnetów – runda wiosenna 2020/21:

Cennik biletów – runda wiosenna 2020/21:

Bilet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom i młodzieży uczącej się, studentom do 26. roku życia oraz emerytom i rencistom.

Osoby powyżej 70. roku życia oraz dzieci do lat 13. roku życia* mogą zakupić bilet na dowolny sektor (poza sektorami VIP i Premium) za 6 zł

* – dzieci do lat 13 wchodzą na stadion tylko pod opieką osób dorosłych.

Bilet VIP upoważnia do wjazdu na parking VIP, wejścia do zamkniętej części sali restauracyjnej – strefy S-VIP – oraz zajęcia miejsca przy specjalnie przygotowanych dla gości stolikach. W cenie biletu znajduje się pełen catering.

Osoby niepełnosprawne (o znacznym stopniu niepełnosprawności – dawna I grupa) wchodzą na stadion bezpłatnie (na miejsca dla niepełnosprawnych), jednak uprzednio muszą odebrać darmową wejściówkę w siedzibie klubu. Pozostałym osobom niepełnosprawnym przysługuje bilet ulgowy.

Punkt Obsługi Kibica

Przy okazji wszystkich meczów Motoru rozgrywanych na Arenie Lublin klub uruchamia Punkt Obsługi Kibica (POK), w którym to każdy kibic może uzyskać niezbędną pomoc. POK  jest przy wejściu od strony Parku Ludowego, na wysokości parkingu C).

Grupy zorganizowane

Grupy zorganizowane dzieci i młodzieży wchodzą na mecze Motoru rozgrywane na Arenie Lublin za 2 zł od osoby (wejście na sektor Rodzinny F2).

Aby grupa zorganizowana mogła wziąć udział w meczu należy przesłać na adres e-mail marketing@motorlublin.eu zgłoszenie zawierające:

– listę osób, które chcą wziąć udział w danym spotkaniu Motoru, w tym także opiekuna/ów grupy (imiona, nazwiska, numery PESEL);
– nazwę placówki;
– dane kontaktowe (imię i nazwisko oraz numer telefonu) do osoby odpowiedzialnej za grupę.

Minimalna liczba osób w zgłaszanej grupie to 11 (10 podopiecznych + 1 opiekun). Na każdych 10 podopiecznych 1 opiekun wchodzi na mecz za 2 zł.

Grupy zgłaszać można najpóźniej na 48 godzin przed rozpoczęciem danego meczu.

KARTA KIBICA

Karta Kibica Motoru Lublin pełni funkcję nośnika biletów i karnetów. Przy zakupie wejściówki na mecz, zarówno w sprzedaży stacjonarnej, czy też przez Internet, osoba posiadająca kartę nie otrzymuje papierowego biletu/karnetu, gdyż jest on automatycznie „wgrywany” na kartę. Przy wejściu na stadion kibic wkłada kartę do czytnika kodów kreskowych na kołowrotach wejściowych (tak jak papierową wejściówkę).

FAQ

Czy trzeba posiadać kartę, aby zakupić bilet na mecz/karnet na rundę?

Nie, karta nie jest wymagana przy zakupie biletów/karnetów na spotkania Motoru Lublin. Wejściówki można nabywać, podając jedynie przy zakupie imię, nazwisko oraz nr PESEL. W takim przypadku kupujący otrzymuje papierowy bilet/karnet.

Czym jest Karta Kibica Motoru Lublin?

Karta Kibica Motoru Lublin ma wielkość dowodu osobistego i jest plastikowym dokumentem, na którego awersie znajdują się dane posiadacza karty: imię, nazwisko oraz nr PESEL.

Gdzie wyrobić kartę?

W siedzibie klubu. Aby wyrobić kartę, należy wypełnić wniosek o jej wydanie. Pierwszą z opcji jest pobranie wniosku z poniższego linku, samodzielny wydruk i wypełnienie. Wniosek można także otrzymać w siedzibie klubu. Z wypełnionym wnioskiem należy zgłosić się do siedziby klubu na Arenie Lublin (ul. Stadionowa 1, wejście do siedziby od strony Parku Ludowego, na wysokości parkingu C), gdzie karty wyrabiane są w większości przypadków „od ręki”.

Ile kosztuje wyrobienie karty?

Koszt wyrobienia karty to jedynie 2 zł.

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii