Biznes

Oferta biznesowa Motoru Lublin

Rozpoczynamy sezon na nowy Motor

Razem do Ekstraklasy – taki mamy cel na najbliższe lata. W sezonie 2025 Arena Lublin ma gościć największe piłkarskie kluby Polski. Dziś w całkowicie nowym wydaniu rozpoczynamy drogę na szczyt. Aby osiągnąć zamierzony cel potrzebujemy wsparcia: kibiców, sponsorów, ale przede wszystkim fanów piłki nożnej.

70 lat tradycji piłkarskiego Motoru Lublin to fundament, na którym będziemy budować nową piłkarską potęgę na mapie Polski. Z nowym inwestorem w osobie Zbigniewa Jakubasa, nowymi pomysłami, nowymi ludźmi i wielkim entuzjazmem. Nawiązując do największych sukcesów piłkarskich Koziego Grodu, mając do dyspozycji najnowocześniejszy stadion we wschodniej Polsce i wsparcie tysięcy kibiców głodnych piłkarskich emocji chcemy zrobić coś, czego Lublin jeszcze nie widział.

2021 rok ma być pasmem sukcesów, zarówno na polu organizacyjnym jak i sportowym. Już wkrótce Motor rozpocznie budowę największej akademii piłkarskiej w Polsce, gdzie będziemy szkolić najbardziej utalentowaną młodzież z całego regionu. Będzie się działo wiele, także sportowo. Razem z nowym trenerem Markiem Saganowskim już w marcu rozpoczynamy drogę do Ekstraklasy. Naszym celem na zbliżającą się rundę jest awans na jej zaplecze.

Motor Lublin to marka znana w całej Polsce, my mamy zamiar przywrócić jej blask. Patrząc z perspektywy biznesu – nasz klub to przede wszystkim doskonały partner. Motor to obecnie najbardziej popularny klub sportowy w woj. lubelskim, dysponujący największym potencjałem kibicowskim i oferujący najnowocześniejsze rozwiązania marketingowe z zakresu reklamy, PR i social mediów. Dziś mówimy Państwu dzień dobry, ale liczymy, że wkrótce będzie nam dane nazywać się partnerami!

Zapraszamy do współpracy:
marketing@motorlublin.eu
tel. 696533445

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii