CLJ U-17: ŁKS wygrywa z Motorem po bramce z rzutu karnego

30/04/2023

W spotkaniu 26. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-17 zespół Motoru przegrał na własnym terenie z drużyną ŁKS-u Łódź 0:1. Bramkę dającą zwycięstwo gościom zdobył w 43. minucie meczu po strzale z rzutu karnego Jakub Westwal.

Po 26 seriach gier żółto-biało-niebiescy zajmują 9. miejsce w ligowej tabeli, tracąc 2 puinkty do ósmej Stali Rzeszów. ŁKS jest trzeci.

Centralna Liga Juniorów U-17 (gr. I) - 26. kolejka | sobota, 29 kwietnia 2023, godz. 13:30
Boczne boisko Areny Lublin (ul. Stadionowa 1, Lublin)

Motor Lublin - ŁKS Łódź 0:1 (0:1)
Jakub Westwal 43' (k.)

Motor: Oskar Jeż - Miłosz Kosakowski (46' Szymon Świerszcz), Arkadiusz Murzacz, Krzysztof Figiel, Piotr Holcel (81' Igor Renda), Jakub Sigłow (73' Paweł Zyga), Kacper Krzak (28' Jakub Guzewicz), Damian Zaczkowski (11' Oliwier Fryt), Sebastian Koziej, Krystian Niepsuj (46' Kamil Posielski), Sebastian Sikora (76' Piotr Bereza)

ŁKS: Fabian Borysiuk - Kacper Miązek (77' Szymon Drewnowski), Kacper Nowacki (82' Bartłomiej Przybył), Mateusz Książek, Jakub Westwal, Szymon Frakowski, Tymoteusz Kunat, Mikołaj Kwieciński, Jakub Wojciechowski, Krystian Malec, Przemysław Kot (90' Błażej Ofiara)

Żółte kartki: Krystian Niepsuj, Krzysztof Figiel, Kamil Posielski (Motor) - Mikołaj Kwieciński, Jakub Westwal, Kacper Nowacki (ŁKS)

Czerwona kartka: Jakub Westwal (ŁKS) w 93. minucie meczu, za oplucie przeciwnika

Sędziował: Michał Wasil (Lubelski KS ZPN)

W najbliższą niedzielę (7 maja) Motorowcy zmierzą się w Warszawie z Escolą Varsovia. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:30.