Aktualności

CLJ U-17 u siebie z Legią

01/10/2022

CLJ U-17 u siebie z Legią

Przed nami hit 8. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-17! W sobotę 2 października o godzinie 13:00 drużyna Motoru Lublin podejmie Legię Warszawa.

Drużyna prowadzona przez trenera Marcina Zakrzewskiego zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 10 punktów. Bilans żółto-biało-niebieskich to 3 wygrane, 1 remis i 3 porażki. W poprzedniej kolejce nasza drużyna uległa Wiśle Kraków 1:4. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Kacper Krzak.

Nasi niedzielni goście są na pierwszym miejscu i do tej pory zgromadzili 21 punktów, wygrywając wszystkie dotychczasowe spotkania. Bilans bramkowy Legii wynosi 31 strzelonych i 6 straconych goli.
W poprzedniej kolejce nasi rywale pokonali u siebie AKS SMS Łódź 5:0.

- Będzie to trudne spotkanie, bo przyjeżdża do nas lider, który jest dużą marką. Jeszcze nie przegrali meczu, ale będziemy próbowali się im postawić i przyjąć taktykę, która pozwoli zdobyć nam punkty. Cały tydzień ciężko pracowaliśmy, by przygotować się do tego meczu. Zapewne będziemy chcieli się trochę schować i szukać swoich szans z kontratakupowiedział przed meczem trener naszego zespołu Marcin Zakrzewski.

 

Spotkanie zostanie rozegrane na boisku bocznym Areny Lublin o godzinie 13:00, w niedzielę 2 października.

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partnerzy strategiczni


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii