CLJ U-17 znów wygrywa

20/08/2022

W meczu drugiej kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-17 grupy I nasz zespół pokonał na wyjeździe Hutnika Kraków 1:0. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Jakub Sigłow.

Żółto-biało-niebiescy po dwóch seriach gier mają na koncie komplet 6. punktów z bilansem bramkowym 5-3.

Mecz nie należał do łatwych, także przez wysoką temperaturę. Słabo weszliśmy w spotkanie i pierwsza połowa przebiegła pod dyktando gospodarzy. Po przerwie wprowadziliśmy korekty w ustawieniu i dokonaliśmy trzech zmian personalnych. Po tych roszadach druga część meczu należała do nas, chociaż Hutnik także miał swoje szanse. W końcówce udało nam się przechylić szalę na swoją stronę i po świetnej akcji indywidualnej Jakuba Sigłowa, wygraliśmy ten mecz.- podsumował spotkanie trener Marcin Zakrzewski.

Motor Lublin- Hutnik Kraków 1:0 (0:0)
Gol: Jakub Sigłow 90'.

Motor: Jeż- Murzacz, Figiel, Iwanek (46' Holcel), Krzak, Zaczkowski, Guzewicz (46' Zadroga), Zygmunt (72' Bereza), Adamczyk (46' Kosakowski), Sikora (28' Sigłow), Niepsuj (78' Dmitruk).

Ponadto na ławce: Ilczuk.