Aktualności

Czas nadrobić zaległości

28/05/2021


Ekipy młodzieżowe grające na poziomie centralnym, w ten weekend czeka nadrabianie ligowych zaległości. Zespół U-17 zagra na wyjeździe z Koroną Kielce, drużyna do lat 19 natomiast podejmie inny zespół ze stolicy Świętokrzyskiego - Orlęta. Ponadto drugi zespół pojedzie na mecz do Puław.


Sobotnie granie rozpoczną podopieczni Kamila Skowrona. W ramach zaległej, 5. kolejki Centralnej Ligi Juniorów zagrają na wyjeździe z Koroną Kielce. Dla żółto-biało-niebieskich to będzie dobra okazja do rewanżu. W miniony weekend, w Lublinie to właśnie kielczanie okazali się lepsi. Początek tego starcia o godzinie 12:00.


Godzinę później, z innym kieleckim zespołem zagra drużyna U-19. Podopieczni Tomasza Jasika walczą o przełamanie i mecz z Orlętami może być ku temu dobrą okazją. To spotkanie w ramach 5. kolejki Ligi Makroregionalnej zostanie rozegrane na boisku bocznym Areny Lublin. Pierwszy gwizdek o 13:00.


Jako jedyni w niedziele zagrają piłkarze naszych rezerw. Dla "Motorowców" mecz z drugim zespołem Wisły Puławy będzie trzecim starciem w przeciągu siedmiu dni. Pewni awansu żółto-biało-niebiescy, po wygranej nad Avią II Świdnik zapewne znów będą chcieli pokazać się z dobrej strony. Początek meczu w Puławach o godzinie 12:00 w niedzielę.

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii