Dobry start rezerw. Dziś kolejny mecz

10/08/2021

Motor II Lublin rozpoczął rywalizację w IV lidze od wyjazdowego zwycięstwa 3:1 z POM-em Iskrą Piotrowice. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Jakub Knap, Mikołaj Kosior, Michał Wojtowicz.

Po pierwszej połowie z prowadzenia cieszyli się gospodarze, choć to żółto-biało-niebiescy częściej utrzymywali się przy piłce. Zmiana stron przyniosła również zmianę gry naszych zawodników, którzy szybko odrobili straty i dołożyli kolejne dwie bramki, udowadniając swoją wyższość w tym spotkaniu.

- Od początku staraliśmy się kontrolować spotkanie. Przeciwnik ustawiony był nisko, bardzo blisko formacjami. W początkowej fazie mieliśmy problemy ze sforsowaniem obrony rywali. Tworzyliśmy sytuacje, jednak brakowało koncentracji pod bramką przeciwnika. Jedna z nielicznych akcji na naszej połowie zakończyła się rzutem karnym w 39. minucie. Drużyna bardzo dobrze zareagowała, w drugiej części spotkania zdobyliśmy trzy bramki. Mimo wszystko nie ustrzegliśmy się błędów, a przeciwnik dostał się pod nasze pole karne i potrafił kilka razy w ciągu meczu nas zaskoczyć. Bardzo cieszymy się z wygranej na inaugurację. Już przygotowujemy się do następnego meczu, więc mecz z Piotrowicami idzie w zapomnienie - podsumował  trener Wojciech Stefański.

Już dzisiaj o godzinie 17:00 zawodnicy rezerw Motoru rozegrają spotkanie 2. kolejki. W pierwszym meczu przed własną publicznością zmierzymy się z Powiślakiem Końskowola. Konfrontacja zostanie rozegrana na stadionie przy Alejach Zygmuntowskich. Wstęp jest bezpłatny.

POM Iskra Piotrowice - Motor II Lublin 1:3 (1:0)
Bramki: Baran 36 - Knap 58, Kosior 72, Wojtowicz 83

Motor II: Lach - Ściegienny, Pytka, Janiszek, Łopuszyński, Kafel (55 Wójcik), Gierała (65 Kutyła), Bednarczyk, Knap, Baryła (65 Wojtowicz), Śledź (46 Kosior)

Wróć do aktualności
Lista transferowa Motoru Lublin
Wzmocnienia w pionie sportowym i administracyjnym
Piłkarze Motoru Lublin wrócili do treningów

SPONSOR TYTULARNY

Partner strategiczny

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii