Drużyna U-15 po próbie generalnej

14/08/2021

Drużyna Motoru do lat 15 ma za sobą ostatni sparing w letnim okresie przygotowawczym. W próbie generalnej przed nowym sezonem trampkarze starsi żółto-biało-niebieskich wygrali 4:2 z Lublinianką z rocznika 2006. Czas na trzy pytania do trenera naszego zespołu, Roberta Rogali.


Jak przebiegały przygotowania do sezonu?
Zaczęliśmy 19 lipca, dwa tygodnie przed obozem. Wszyscy zawodnicy stawili się na treningu. Przez 14 dni trenowaliśmy na obiektach Areny Lublin. Po dwóch tygodniach rozegraliśmy sparing z Rakowem Częstochowa, który przebywał w Woli Chorzelowskiej. Przegraliśmy po wyrównanym spotkaniu 2:4, prowadząc do przerwy 2:1. Straciliśmy dwa gole w końcówce meczu po błędach indywidualnych. 2 sierpnia wyjechaliśmy na zgrupowanie do Białego Dunajca, byliśmy tam przez siedem dni. Na miejscu rozegraliśmy dwa sparingi  Pierwszy to gra wewnętrzna z rocznikiem 2008 naszej akademii. Mecz zakończył się wynikiem 10:0. Na zakończenie zgrupowania zmierzyliśmy z Koroną Kielce, z którą przegraliśmy 0:2. Mamy jeszcze tydzień do rozpoczęcia ligi.

Czy w szatni drużyny lub w sztabie szkoleniowym doszło latem do zmian?
Nikt nie odszedł z zespołu. Jeden nowy chłopak dołączy natomiast do naszego klubu. Jest to wyróżniający się na Lubelszczyźnie zawodnik. Nastąpiła także zmiana w sztabie szkoleniowym. Mojego asystenta Marcina Zająca zastąpił Maciej Baryła.

Jakie są cele na nadchodzący sezon?
Szykujemy się do rywalizacji w Lidze Wojewódzkiej trampkarza starszego U-15. Naszym celem będzie zajęcie pierwszego miejsca w rozgrywkach, następnie baraże o Centralną Ligę Juniorów, w której chcielibyśmy występować na wiosnę.

Wróć do aktualności
Lista transferowa Motoru Lublin
Wzmocnienia w pionie sportowym i administracyjnym
Piłkarze Motoru Lublin wrócili do treningów

SPONSOR TYTULARNY

Partner strategiczny

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii