Aktualności

Majówkowe granie czas zacząć!

30/04/2021W najbliższą sobotę czeka nas sporo piłkarskich emocji z zespołami z naszej Akademii. Trzy zespoły zagrają u siebie, natomiast jako jedyni w delegację pojadą juniorzy młodsi.

Jako pierwszy zagra zespół do lat 17. Żółto-biało-niebiescy w ramach 9. kolejki Centralnej Ligi Juniorów zmierzą się w Łęcznej z Górnikiem. To starcie rozpocznie się o godzinie 10:00. 

- Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, czekają nas regionalne derby - przekonuje trener Kamil Skowron. - Spotkanie zapewne będzie bardzo zacięte. My chcemy podtrzymać dobrą passę sprzed tygodnia, kiedy to wygraliśmy ze Stalą Rzeszów i strzeliliśmy przy tym pięć bramek. Mam nadzieję, że znów dobrze się zaprezentujemy i zgarniemy komplet punktów - dodaje.

O godzinie 11:00 wybrzmi pierwszy gwizdek w spotkaniu między Motorem II Lublin a Piaskovią Piaski. Nasze rezerwy z pewnością będą chciały zaprezentować się lepiej niż przed tygodniem w Stróży. Starcie zapowiada się naprawdę interesująco. Spotkanie zostanie rozegrane na Stadionie Miejskim przy Al. Zygmuntowskich.

Pierwszy mecz domowy w tej rundzie rozegrają nasi trampkarze. Podopieczni Rafała Weja po dwóch przekonujących zwycięstwach teraz zmierzą się ze Startem 1944 Krasnystaw. Mecz żółto-biało-niebieskich będzie rozgrywany na boisku przy ul. Rusałka, a rozpocznie się punktualnie o 13:00

Najpóźniej, bo o godzinie 15:30 zagrają juniorzy starsi. Podopieczni Tomasza Jasika z pewnością będą chcieli sie zrehabilitować za zeszłotygodniową porażkę ze Stalą Rzeszów. Okazję ku temu będą mieli właśnie w starciu z Górnikiem Łęczna. Ten mecz odbędzie się na boisku bocznym Areny Lublin. 

- Jak każde spotkanie derbowe, to prawdopodobnie również będzie zacięte - mówi Tomasz Jasik. - Chcemy zagrać tak dobrze, jak przed tygodniem w Rzeszowie, z tym że z lepszym wynikiem. Dużo zależy od tego, jakim składem będziemy dysponowali. Ważne jest to, żeby dobrze się zaprezentować i pozwolić w ten sposób każdemu zawodnikowi zrobić krok do przodu w rozwoju umiejętności indywidualnych - kończy szkoleniowiec.

Przypominamy, że wszystkie spotkania nadal są zamknięte dla publiczności.


Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii