Aktualności

Mamy awans!

16/05/2021Nasze rezerwy wygrały z MKS Ruchem Ryki 8:2 w ramach 24. kolejki KEEZA Klasy Okręgowej. Żółto-biało-niebiescy dzięki temu zwycięstwu zapewnili sobie awans do IV Ligi, na sześć kolejek przed końcem sezonu.

Podopieczni Wojciecha Stefańskiego w tym spotkaniu w pełni potwierdzili swoją dominację w lidze. Jak przystało na faworytów szybko wyszli na prowadzenie - już po pierwszej połowie prowadzili 3:0. Druga połowa była w zasadzie formalnością. Nasze rezerwy szybko podwyższyły prowadzenie i kontrolowały mecz. Trzeba jednak przyznać, że rywal się nie poddał i w końcówce, dość szybko udało mu się zdobyć dwie bramki. To jednak nie zaważyło na wyniku. Żółto-biało-niebiescy pewnie wygrali i zapewnili sobie awans na wyższy poziom rozgrywkowy. 

- Każdy mecz jest inny, ale my jak zawsze daliśmy z siebie sto procent - przyznaje trener Wojciech Stefański. - Byliśmy lepsi od przeciwnika pod względem piłkarskim, ale mimo wszystko były elementy, które nie funkcjonowały, jak należy. W końcówce zabrakło koncentracji i przeciwnik łatwo zdobył dwa gole. Jeśli chodzi o ofensywę, to tutaj można być w pełni zadowolonym. Trzeba pamiętać, że sezon jeszcze się nie skończył. Będziemy pracować, żeby wprowadzić każdego z zawodników na jeszcze wyższy poziom - kończy.

Drugi zespół następny mecz zagrają 23 maja na wyjeździe z Unią Bełżyce.


Motor II Lublin - MKS Ruch Ryki 8:2 (3:0)

Bramki dla Motoru: Zbiciak 4, Kosior 28, Knap 40, Śledź 62, Jagodziński 63, Ściegienny 77, 85, 90

Motor: Lach - Futa, Bogacz, Kosior (46 Ściegienny), Sobstyl, Śledź, Knap, Rak (46 Jagodziński), Frąckowiak (46 Zając), Wójtowicz (46 Nowakowicz), Zbiciak (77 Wędrocha)

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii