Aktualności

Minimalna porażka w Rzeszowie

24/04/2021


Naszym juniorom starszym nie udało się wygrać w meczu na szczycie grupy D Ligi Makroregionalnej U-19. Żółto-biało-niebiescy w wyjazdowym spotkaniu ulegli Stali Rzeszów 1:2.

Przed przymusową przerwą oba zespoły prezentowały bardzo podobną dyspozycję, dlatego też w tym meczu można było spodziewać się bardzo zaciętego starcia. Zwłaszcza że lider mierzył się z drugą drużyną w tabeli. Stal traciła do "Motorowców" trzy punkty. Sam mecz rozpoczął się wręcz idealnie dla naszych zawodników. Gol Kamila Wędrochy w 13. minucie sprawił, że podopieczni Tomasza Jasika wyszli na prowadzenie. Do końca pierwszej połowy gra była w miarę wyrównana. Po przerwie Stal ruszyła do ataku. Nasi juniorzy nie zdołali zatrzymać napierającego rywala, przeciwnik strzelił dwukrotnie, a żółto-biało-niebiescy wrócili do Lublina bez punktów.

- Dużo nauczyliśmy się dzięki temu spotkaniu - mówi trener Tomasz Jasik. - Trzeba pochwalić moich zawodników, bo dali z siebie wszystko. W drugiej połowie pojawiły się błędy, które kosztowały nas stratę punktów. Myślę, że to wynikało po prostu ze zmęczenia. Mimo wszystko jestem zadowolony. Chłopaki pokazali się z dobrej strony i zostawili sporo zdrowia na boisku - przekonuje.

Juniorzy starsi kolejne spotkanie rozegrają 1 maja. Na własnym boisku zmierzą się z Górnikiem Łęczna.

Stal Rzeszów - Motor Lublin 2:1 (0:1)

Bramki: Wojtyło 57,69 - Wędrocha 13 

Stal: Pęksa - Walas, Wojtyło, Płocica (55 Gawlak), Kędzior, Peda, Kuchnia, Mazur, Musik (86 Małunow), Piorżyński, Ofiara

Motor: Szewczak - Nowakowicz, Zając, Sypeń (46 Kutyła), Węgrzyn, Kukulski (80 Skotnicki), Skowronek (75 Surowski), Lemiecha (46 Lis), Drobik, Frąckowiak, Wędrocha

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii