Motor II Lublin- Powiślak Końskowola 2:1

20/08/2022

W drugiej kolejce Hummel IV Ligi Lubelskiej Motor II Lublin pokonał Powiślaka Końskowola 2:1. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Maciej Baryła oraz Jakub Szuta.

Powiślak w pierwszej połowie postawił nam wysokie wymagania i mieliśmy problem z tworzeniem klarownych sytuacji. W drugiej części meczu zmieniliśmy plan, czego efektem było więcej groźnych szans. Strzeliliśmy dwa efektowne gole i to z pewnością cieszy. Po 70. minucie spotkanie było nerwowe, ale także bardzo wartościowe, w szczególności dla naszych juniorów. Młodsi zawodnicy mogli doświadczyć trudnych, meczowych warunków. Wykorzystywaliśmy dobrze boczne sektory boiska, ale musimy popracować nad powtarzalnością naszych zachowań. Szanujemy to zwycięstwo, bo wygraliśmy z bardzo doświadczonym rywalem.-