Aktualności

Pechowa inauguracja drużyny U-16

25/08/2021

Od porażki 1:2 zaczęli sezon juniorzy trenera Mirosława Komara. Mimo wielu dogodnych sytuacji i optycznej przewagi w meczu w Krasnymstawie to gospodarze okazali się lepsi o jedną bramkę. Gola dla naszej drużyny zdobył Kacper Więczkowski.

- Szybko straciliśmy bramkę, w 8. minucie po akcji w bocznej strefie boiska zakończonej dośrodkowaniem. Mecz miał wyrównany przebieg. Pierwsze 20 minut było słabe w naszym wykonaniu. Potem przejęliśmy kontrolę nad spotkaniem. Doprowadziliśmy do wyrównania. Mieliśmy kilka sytuacji bramkowych, z których przynajmniej dwie powinny zakończyć się trafieniem. Niestety finalizacja kulała i do przerwy było 1:1. Początek drugiej połowy był wyrównany. A im bliżej końca, tym mieliśmy coraz większą przewagę i wykreowaliśmy sporo okazji na gola. W 85. minucie poszła jednak kontra i rywale strzelili nam na 2:1, przez co niestety przegraliśmy. Na wyniku zaważyły zbyt łatwo stracone bramki. Padły one w sytuacjach, w których spokojnie mogliśmy tego uniknąć. Kluczowy był także brak skuteczności przy finalizacji, o którym decydują umiejętności czysto piłkarskie. Nam niestety tego dzisiaj zabrakło - podsumował spotkanie trener Mirosław Komar.

Start 1944 Krasnsytaw - Motor Lublin 2:1 (1:1)
Bramka dla Motoru: 42 minuta Więczkowski Kacper.

Motor U-16: Ilczuk - Świerszcz, Gryczka, Murzacz, Czuba, Paździerski (46 Knapp), Więczkowski, Wilkowicz (46 Siwiec Nikodem), Zygmunt, Łukasik (60 Robaczyński), Sikora (70 Bujak)

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii