Pewna wygrana w Kurowie

21/04/2021

Podopieczni Wojciecha Stefańskiego zrobili kolejny krok ku IV Lidze. Nasze rezerwy pokonały na wyjeździe Garbarnię Kurów 8:0.

Żółto-biało-niebiescy dominowali w tym spotkaniu od początku do samego końca. Nie dali rywalom żadnego pola manewru i całkowicie narzucili im swój styl gry. Do przerwy nasze rezerwy prowadziły już pięcioma bramkami - warto podkreślić, że w siedem minut dublet skompletował Jakub Knap. Druga część spotkania była w zasadzie formalnością. "Motorowcy" do końcowego gwizdka trafili jeszcze trzy razy i zapewnili sobie kolejny komplet punktów w lubelskiej KEEZA Klasie Okręgowej.

- Przez cały mecz kontrolowaliśmy boiskowe wydarzenia - mówi Wojciech Stefański. - W tym spotkaniu nie mogło przydarzyć się  nam nic złego. Byliśmy zdecydowanie lepsi i udokumentowaliśmy to ośmioma bramkami. Wynik mówi sam za siebie - kończy szkoleniowiec.

Motor II Lublin kolejny mecz zagra 24 kwietnia na wyjeździe z LKS-em Stróża.

Garbarnia Kurów - Motor II Lublin 0:8 (0:5)
Bramki: Zbiciak 6, Knap 11 18, Bednarczyk 20, Sobstyl 35, Kosior 65, Złomańczuk 86, Baryła 90

Motor: Bartnik - Futa, Sobstyl (60 Złomańczuk), Knap, Nowakowicz (70 Czarnecki), Bednarczyk, Kosior (60 Śledź), Drozd (60 Baryła), Wójtowicz, Wójcik (46 Gierała), Zbiciak

Wygrywamy w Gdańsku i zdobywamy pierwszy komplet punktów w PKO BP Ekstraklasie!