Aktualności

Pewna wygrana w Kurowie

21/04/2021Podopieczni Wojciecha Stefańskiego zrobili kolejny krok ku IV Lidze. Nasze rezerwy pokonały na wyjeździe Garbarnię Kurów 8:0.


Żółto-biało-niebiescy dominowali w tym spotkaniu od początku do samego końca. Nie dali rywalom żadnego pola manewru i całkowicie narzucili im swój styl gry. Do przerwy nasze rezerwy prowadziły już pięcioma bramkami - warto podkreślić, że w siedem minut dublet skompletował Jakub Knap. Druga część spotkania była w zasadzie formalnością. "Motorowcy" do końcowego gwizdka trafili jeszcze trzy razy i zapewnili sobie kolejny komplet punktów w lubelskiej KEEZA Klasie Okręgowej.

- Przez cały mecz kontrolowaliśmy boiskowe wydarzenia - mówi Wojciech Stefański. - W tym spotkaniu nie mogło przydarzyć się  nam nic złego. Byliśmy zdecydowanie lepsi i udokumentowaliśmy to ośmioma bramkami. Wynik mówi sam za siebie - kończy szkoleniowiec.

Motor II Lublin kolejny mecz zagra 24 kwietnia na wyjeździe z LKS-em Stróża.

Garbarnia Kurów - Motor II Lublin 0:8 (0:5)
Bramki: Zbiciak 6, Knap 11 18, Bednarczyk 20, Sobstyl 35, Kosior 65, Złomańczuk 86, Baryła 90

Motor: Bartnik - Futa, Sobstyl (60 Złomańczuk), Knap, Nowakowicz (70 Czarnecki), Bednarczyk, Kosior (60 Śledź), Drozd (60 Baryła), Wójtowicz, Wójcik (46 Gierała), Zbiciak

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii