Pewny triumf nad Polesiem

14/04/2021

"Motorowcy" zgodnie z przewidywaniami nie dali większych szans ekipie Polesia Kock. Nasze rezerwy w meczu 20. kolejki lubelskiej KEEZA Klasy Okręgowej wygrali 5:0.

Żółto-biało-niebiescy dominowali w tym spotkaniu od początku do końca. Podopieczni Wojciecha Stefańskiego zagrali bardzo dobre spotkanie - stwarzali sytuację, a co ważniejsze nie dawali rywalom pola do popisu. W pierwszej połowie dwa razy trafili do siatki Polesia. Po przerwie dołożyli jeszcze trzy gole i przypieczętowali kolejny komplet punktów w tym sezonie.

-
Bardzo dobrze zaprezentowaliśmy się w tym spotkaniu - mowi trener Wojciech Stefański. - Od początku graliśmy bardzo agresywnie i stwarzaliśmy sporo niebezpiecznych akcji. Zawodnicy w pełni zrealizowali założenia przedmeczowe. Wynik mówi sam za siebie. Jesteśmy zadowoleni z tego spotkania - dodaje.

Motor II Lublin kolejny mecz zagra 21 kwietnia w Kurowie z miejscową Garbarnią.

Motor II Lublin - Polesie Kock 5:0