Aktualności

Pierwsza porażka rezerw

25/05/2021


Nasza druga drużyna po raz pierwszy w tym sezonie zaznała goryczy porażki. Pewni awansu podopieczni Wojciecha Stefańskiego ulegli na wyjeździe Unii Bełżyce 1:3.

Żółto-biało-niebiescy od początku mieli problemy z koncentracją i stwarzaniem sobie sytuacji pod bramką rywala. Gospodarze natomiast imponowali skutecznością. Wykorzystywali praktycznie każdą okazję do zdobycia gola. Po pierwszej połowie był remis 1:1. Do końca meczu to Unii udało się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

- Na pewno przeciwnik był bardziej zdeterminowany, to główny powód naszej porażki - przekonuje trener Wojciech Stefański. - Nie możemy sobie pozwalać na takie rozprężenie. Musimy pamiętać, że pomimo pewnego awansu, cały czas gramy po to, żeby poprawiać swoje umiejętności. Nam przydarzyły się bardzo proste błędy i przy tym mieliśmy problem ze stwarzaniem sytuacji. Mimo wszystko myślę, że taki zimny prysznic był nam potrzebny - kończy.

Nasze rezerwy kolejny mecz rozegrają już w środę z drugą drużyną Avii Świdnik.

Unia Bełżyce - Motor II Lublin 3:1 (1:1)
Bramka dla Motoru:
Śledź 20

Motor: 
Lach - Nowakowicz, Futa, Skowronek, Wójtowicz, Bednarczyk, Zając (55 Kosior), Gierała (85 Baryła), Knap, Śledź, Ścienienny (65 Drozd)

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii