Aktualności

Pierwsza porażka wiosny

09/05/2021


Pierwsza porażka naszych juniorów młodszych stała się faktem. "Motorowcy" w ramach Centralnej Ligi Juniorów ulegli u siebie zespołowi AP TOP54 Biała Podlaska 3:4.

Mecz już od pierwszego gwizdka był bardzo zacięty. Podopieczni Kamila Skowrona otworzyli wynik już w 6. minucie. Proste błędy w obronie sprawiły jednak, że goście szybko strzelili dwie bramki i wyszli na prowadzenie. Wyrównanie przyszło tuż przed końcem pierwszej połowy i tak oba zespoły schodziły do szatni przy wyniku 2:2.

Druga część meczu miała praktycznie identyczny przebieg. Na początku prowadzenie Motoru, kilkanaście minut później - piłkarzy z Białej Podlaskiej. Na kolejne wyrównanie żółto-biało-niebieskim tym razem już nie wystarczyło czasu. "Motorowcy" musieli pogodzić się ze stratą punktów.

- Jeśli chcemy wygrywać, to nie możemy popełniać prostych błędów - mówi Kamil Skowron. - Pierwsza porażka musiała kiedyś przyjść. Bardzo bolą jednak proste błędy. Byliśmy lepsi pod względem piłkarskim, ale trudno jest to potwierdzić jeśli gra się w ten sposób w defensywie. To na pewno nie powinno się zdarzyć, ale staramy się wyciągać wnioski i rozwijać się w każdym meczu - dodaje szkoleniowiec.

Juniorzy młodsi kolejny mecz zagrają 15 maja na wyjeździe przeciwko Cracovii. 

Motor Lublin - AP TOP54 Biała Podlaska 3:4 (2:2)
Bramki dla Motoru: Tracz 6, Sypeń 44, Lemiecha 65

Motor: Chabrowski - Złomańczuk (45 Lemiecha), Sypeń, Nasalski (46 Gede), Wojtowicz, Pytka, Kutyła, Tracz (68 Szabłowski), Wizło (72 Donda), Łopuszyński, Jakubaszek (87 Miszta)

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii