Aktualności

Podsumowanie rundy jesiennej rezerw

14/12/2021

Rozgrywki ligowe już dawno za nami, treningi powoli dobiegają końca, a więc to idealna pora na podsumowanie ,,jesieni"w wykonaniu naszych drużyn. Nie tylko rundę jesienną, ale cały obecny rok do udanych mogą zaliczyć zawodnicy drugiej drużyny. Co do tego nie mamy wątpliwości. Awans do 4.ligi, a w niej walka o pierwszą lokatę aż do ostatniej jesiennej kolejki. Podopieczni Wojciecha Stefańskiego zrobili kawał dobrej roboty, a najlepiej to widać po statystykach.

Druga Drużyna wygrała 12 meczów, 3 razy dzieliła się punktami z rywalami i 3 razy musiała uznać wyższość przeciwnika. 

 

Najwyższa wygrana - Włodawianka Włodawa (12:2)

Najwyższa przegrana - Huragan Międzyrzec Podlaski (0:2)

 

Kilka statystyk indywidulanych ⬇️

 

Najwięcej rozegranych minut :

Łopuszyński - 1575

Janiszek – 1530

Bednarczyk – 1395

 

Najwięcej strzelonych bramek:

Dominik Kunca - 8

Bednarczyk - 7

Ropski - 6

 

Najmłodsi zawodnicy :

Nasalski (2005)

Złomańczuk (2005)

Trener Wojciech Stefański : 

- Pierwszą część sezonu uważamy za bardzo udaną i cieszymy się z osiągniętych celów, jakie sobie postawiliśmy, chociaż przed startem rozgrywek mieliśmy sporo obaw, jak będzie funkcjonował zespół, który przeszedł sporo zmian, a wyniki sparingów nie napawały optymizmem. Zawodnicy mogli rywalizować z drużynami seniorskimi na poziomie 4-ligowym, który jest wymagający, dzięki czemu podnosili swoje umiejętności piłkarskie, zarówno indywidualne jak i zespołowe. Podsumowując, wynik sportowy jest bardzo satysfakcjonujący, jak na beniaminka.

Na wiosnę zostały nam jeszcze cztery mecze rundy zasadniczej, następnie zagramy w grupie mistrzowskiej z drużynami, które zajmą miejsce w górnej części tabeli grupy II. Tam będzie zdecydowanie wyższy poziom piłkarski, dzięki czemu nasz zespól będzie miał jeszcze lepsze warunki do podnoszenia swoich umiejętności.

Treningi wznawiamy 12 stycznia, zaczynając od testów motorycznych. Na okres przygotowawczy zaplanowaliśmy 9 gier kontrolnych, dzięki którym chcemy przygotować się optymalnie do rundy wiosennej i dalej doskonalić swoją grę.

 

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii