Aktualności

Porażka na inaugurację zespołu U-17

25/08/2021

W pierwszej kolejce Centralnej Ligi Juniorów nasza drużyna do lat 17 uległa miejscowej Stali Rzeszów 1:3. Po słabszej pierwszej połowie, w drugiej nasi juniorzy zaprezentowali się już dużo lepiej. Niestety nie pozwoliło to na uzyskanie korzystnego wyniku.

- Wynik pierwszej połowy oddaje to co działo się na boisku, a mogło być gorzej, bo przeciwnik, grając agresywnie z właściwym nastawieniem, zdominował nas. Widać było, że ten debiut dla wielu chłopców na poziomie Centralnej Ligi Juniorów był trudny. Z szatni wyszedł, jednak inny zespół, co przełożyło się na sytuacje bramkowe, większą odwagę i śmiałość w atakach. Niestety dalej popełnialiśmy błędy w defensywnie. Jeżeli chodzi o możliwość strzelenia bramki, to zabrakło skuteczności, bo w drugiej połowie liczba sytuacji była odpowiednia. Dwie różne połowy w naszym wykonaniu - podsumował spotkanie trener Artur Bożyk.

Stal Rzeszów - Motor Lublin 3:1 (2:0).
Bramka dla Motoru: G. Nasalski 80.

Motor Lublin U-17: Maziarz - Namięta (46 Łukasik), Miszta, Jakubaszek, Sadłowski, M. Nasalski (54 Wilkowicz), G. Nasalski, Zawadzki (46 Piłat), Donda (87 Paździerski), Tracz, Najda (74 Knapp).

 

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii