Aktualności

Powrót na zwycięskie tory! Motor II - POM-Iskra Piotrowice 3:1 (zdjęcia)

17/10/2021

Powrót na zwycięskie tory! Motor II - POM-Iskra Piotrowice 3:1 (zdjęcia)

Żółto-biało-niebiescy z kompletem punktów. W starciu 12. kolejki hummel IV ligi 2021/2022 nasze rezerwy pokonały POM-Iskrę Piotrowice.

Od początku spotkania to zawodnicy Motoru starali się przejąć inicjatywę i zdominować przeciwnika. W 20. minucie Dominik Kunca zamienił podanie Bartka Kafla na bramkę, choć radość nie trwała długo. Zawodnicy gości potrzebowali sześć minut, aby doprowadzić do wyrównania. Jeszcze przed przerwą na listę strzelców ponownie wpisał się Kunca, korzystając z zamieszania w polu karnym przeciwnika. Druga połowa to ofensywna gra naszej drużyny, wiele ataków i dogodnych sytuacji. Wynik jednak nie ulegał zmianie, aż do 89. minuty. Wtedy to dośrodkowanie Maćka Baryły z rzutu rożnego wykorzystał Bartek Janiszek, ustalając tym samym wynik spotkania na 3:1.

- Do straty bramki kontrolowaliśmy sytuację na boisku. Były okazje do tego, aby podwyższyć wynik, niestety byliśmy nieskuteczni pod bramką rywala. Utrata gola skutkowała wkradnięciem się nerwowości w nasze szeregi. W drugiej połowie chcieliśmy operować piłką, zmuszać przeciwnika do przesuwania się i znajdować nieszczelności w bloku defensywnym rywali. Skuteczność pozostawia wiele do życzenia, ale cieszymy się, że zamknęliśmy w końcówce wynik spotkania i trzy punkty trafiły na nasze konto. Pracujemy dalej i liczymy, że z każdym meczem gra będzie wyglądała tylko lepiej - powiedział po zakończonym spotkaniu trener Wojciech Stefański.

Motor II Lublin - POM-Iskra Piotrowice 3:1 (2:1)
Bramki: Kunca x2, Janiszek - Barwiak

Motor II: Lach (32 Nowak) - Pytka, Kosior, (81 Baryła) Kafel (55 Gierała), Knap (81 Wojtowicz), Bednarczyk, Sobstyl (69 Śledź), Ściegienny, Janiszek, Łopuszyński, Kunca

Żółte kartki dla Motoru: Kafel, Pytka

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partnerzy strategiczni


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii