Aktualności

PRZEKAŻ 1% NA SZKOLENIE DZIECI!

06/01/2021

PRZEKAŻ 1% NA SZKOLENIE DZIECI!

Zachęcamy do przekazania 1% podatku na Akademię Piłkarską Motoru Lublin. Dzięki temu będziemy mogli rozwijać swoja działalność i jeszcze lepiej szkolić przyszłych mistrzów w piłce nożnej.

Dzięki Państwa wsparciu w minionych latach udało się przebudować kompleks boisk przy ul. Rusałka oraz zakupić niezbędny sprzęt dla zawodników trenujących w Akademii. Czas na kolejne wyzwania! Obecnie w AP Motoru kształci się ponad 500 dzieci. Przekazując 1% swojego podatku, pomożecie Państwo w dążeniu do ich marzeń.

W jaki sposób przekazać 1% podatku?

Krajowa Administracja Skarbowa wypełnia za podatników zeznania PIT i udostępnia je na stronie www.podatki.gov.pl. Wypełnione zeznania dostępne są online od 15 lutego do 30 kwietnia. W tym czasie każdy podatnik może:

– zaakceptować rozliczenie bez zmian;

– uzupełnić dane na temat formy opodatkowania, ulg czy organizacji OPP, której przekazuje 1%;

– odrzucić zeznanie i rozliczyć się samodzielnie.

Jeśli w ubiegłym roku przekazywałeś swój 1% Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin, to w rozliczeniu za 2020 r. wskazany zostanie również automatycznie numer KRS naszej Akademii. Natomiast jeśli rok temu nie przekazywałeś nikomu 1% lub wpisywałeś numer KRS innej Organizacji Pożytku Publicznego, to zmiany dokonać możesz na stronie www.podatki.gov.pl.

 

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii