Aktualności

Przekonująca wygrana w zaległym meczu

01/06/2021


Juniorzy starsi wyraźnie wygrali z Orlętami Kielce w ramach zaległej 5. kolejki Ligi Makroregionalnej. Podopieczni Tomasza Jasika pokonali rywali 4:0.

Nasz zespół od samego początku tego meczu wyglądał lepiej na boisku. Żółto-biało-niebiescy wyszli na prowadzenie już w drugiej minucie spotkania. Spokojnie kontrolowali przebieg spotkania, a do końca pierwszej części gry trafili jeszcze raz. Po przerwie układ sił się nie zmienił. Kolejne dwie bramki dołożyli wprowadzeni w przerwie zmiennicy i nasz zespół spokojnie zapewnił sobie komplet punktów.

- Z naszej strony pokazaliśmy sporo jakości - mówi trener Tomasz Jasik. - Zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze. Wzmocniło nas kilku zawodników z rezerw i to bardzo nam pomogło. Aktualnie nie skupiamy się na celach sportowych. Chcemy przede wszystkim dać przestrzeń do rozwoju naszym piłkarzom i podnieść ich umiejętności na wyższy poziom - dodaje. 

Nasz zespół do lat 17 kolejny mecz rozegra 3 czerwca na własnym boisku z Garbarnią Kraków.

Motor Lublin - Orlęta Kielce 4:0 (2:0)
Bramki: Kosior 2, Kukulski 36, Knap 47, Śledź 87

Motor: Chabrowski (80 Zan) - Nowakowicz (46 Futa), Skowronek, Ściegienny (46 Knap), Surowski, Drobik (70 Marzeda), Frąckowiak, Zając (46 Skotnicki), Kosior (46 Śledź), Węgrzyn, Kukulski

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii