Aktualności

Przygotowania do turnieju w USA

05/09/2022

Zawodnicy naszego klubu mają szansę na wyjazd w składzie reprezentacji województwa na Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Las Vegas. W imprezie w Stanach Zjednoczonych wezmą udział zawodnicy z rocznika 2007.

Jeden z największych i najbardziej popularnych turniejów piłkarskich w USA zaplanowano pod koniec października. Co roku w imprezie bierze udział kilkaset drużyn piłkarskich z całego świata. Województwo lubelskie reprezentować będą zawodnicy z kategorii do lat 16.

W ubiegłym tygodniu na temat przygotowań do wyjazdu dyskutowali przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego oraz Lubelskiego Związki Piłki Nożnej. W spotkaniu uczestniczył także trener Marcin Zakrzewski z Akademii Piłkarskiej Motoru Lublin.

Udział drużyny w turnieju w Las Vegas jest efektem współpracy Województwa Lubelskiego z partnerami ze Stanu Nevada i bliskim kontaktom z konsulem honorowym RP Johnem Petkusem. Więcej szczegółów dotyczących wyjazdu reprezentatów naszego klubu do USA poznamy wkrótce.

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partnerzy strategiczni


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii