Remis w wyjazdowym meczu ze Stalą Rzeszów

26/03/2023

W wyjazdowym spotkaniu 21. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-17 zespół Motoru zremisował z drużyną Stali Rzeszów 2:2. Zwycięstwo Motoru było na wyciągnięcie ręki, gdyż wyrównująca bramka dla gospodarzy padła w czwartej minucie doliczonego czasu spotkania.

Żółto-biało-niebiescy ponad połowę spotkania grali w osłabieniu - w 40. minucie czerwoną kartką ukarany został Damian Zaczkowski.

Centralna Liga Juniorów U-17 (gr. I) - 21. kolejka | sobota, 25 marca 2023, godz. 12:00
Nowa Wieś 387 (36-001 Nowa Wieś)

Stal Rzeszów - Motor Lublin 2:2 (1:1)
Kacper Plichta 38', 90'+4 - Sebastian Sikora 6', Kacper Krzak 63' (k.)

Stal: Piotr Chrapusta - Łukasz Płonka, Karol Rak, Igor Kierys (77' Jakub Wnęczak), Jakub Bartoszek, Kamil Koczera, Szymon Serwiński (55' Kacper Gołda), Kacper Plichta, Kamil Bartkowiak, Szymon Wrona (87' Daniel Jurkiewicz), Oliwier Urbaniak (70' Szymon Salamon)

Motor: Oskar Jeż - Kuba Adamczyk, Miłosz Kosakowski (74' Igor Ziętek), Arkadiusz Murzacz, Sebastian Łupina, Fabian Iwanek (39' Oliwier Fryt), Jakub Sigłow (78' Wiktor Zadroga), Kacper Krzak, Damian Zaczkowski, Sebastian Sikora (87' Dawid Lewenda), Kamil Posielski (46' Jakub Guzewicz)

Żółte kartki: Łukasz Płonka, Jakub Bartoszek (Stal) - Arkadiusz Murzacz (Motor)

Żółte kartki dla osób funkcyjnych: Bartosz Stępień (Stal)

Czerwona kartka: Damian Zaczkowski w 40. minucie meczu

Sędziował: Rafał Szydełko (Podkarpacki KS ZPN)

W kolejnym spotkaniu Motorowcy podejmować będą drużynę Wisły Kraków (1 kwietnia, 13:30, boczne boisko Areny Lublin).