Sezon na finiszu

17/06/2021Sezon powoli zbliża się do końca! W ten weekend po raz ostatni zagrają rezerwy. To samo tyczy się zespołu do lat 17 w Centralnej Lidze Juniorów. Natomiast drużyna U-19 wyjdzie na boisko jeszcze dwa razy w trwających rozgrywkach Ligi Makroregionalnej. Ich kolejne starcie to wyjazd do Krakowa.


Już w piątek w stolicy Małopolski zagrają podopieczni Tomasza Jasika. Juniorzy starsi zmierzą się z miejscową Garbarnią, przedostatnią drużyną w tabeli. Żółto-biało-niebiescy w minionym tygodniu przegrali w delegacji z SMS Resovią Rzeszów i teraz z pewnością będą chcieli się zrehabilitować. Spotkanie w Krakowie w ramach przedostatniej kolejki Ligi Makroregionalnej rozpocznie się w piątek o godzinie 13:00.

Sobota zapowiada się niezwykle ciekawie. Drużyna do lat 17 nadal jest w grze o pierwsze miejsce w swojej grupie w Centralnej Lidze Juniorów. Podopieczni Kamila Skowrona zajmują trzecie miejsce w ligowym zestawieniu, a zagrają na wyjeździe z wiceliderem - Wisłą Kraków. W tym momencie "Motorowcy" mają tylko punkt straty do liderującej Cracovii. "Pasy" w ostatnim meczu zmierzą się w Łęcznej z grającym "o życie" Górnikiem. Żółto-biało-niebiescy muszą wygrać swoje spotkanie i liczyć na zwycięstwo zielono-czarnych w starciu z drugim zespołem z Krakowa. Wyjazdowy mecz Motoru z Wisłą został zaplanowany na sobotę, na godzinę 12:00.

Z sezonem i KEEZA Klasą Okręgową, na stadionie przy Al. Zygmuntowskich w najbliższy weekend pożegna się nasz drugi zespół. Drużyna rezerw od dłuższego czasu jest pewna awansu i mecz z GKS-em Niemce będzie tylko formalnością. Podopieczni Wojciecha Stefańskiego zagrają w sobotę o godzinie 17:00. Spotkanie na stadionie przy Al. Zygmuntowskich będzie otwarte dla publiczności.

Wróć do aktualności
Lista transferowa Motoru Lublin
Wzmocnienia w pionie sportowym i administracyjnym
Piłkarze Motoru Lublin wrócili do treningów

SPONSOR TYTULARNY

Partner strategiczny

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii