Aktualności

Spiżarnia Partnerem Akademii Piłkarskiej Motor Lublin!

22/01/2024

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Spiżarnia Sp. z o.o. dołączyła do grona Partnerów Akademii Piłkarskiej Motor Lublin. To kolejne wsparcie dla naszego klubu ze strony Spiżarni, bowiem firma jest już Sponsorem Strategicznym Motor Lublin.

Spiżarnia to jeden z największych polskich dystrybutorów żywności poza granicami naszego kraju. W Lublinie znajduje się centrala spółki i Centrum Dystrybucyjne, w którym pracuje obecnie ponad 400 osób. Spiżarnia może pochwalić się nowoczesnymi powierzchniami biurowymi oraz magazynem o wielkości 25 tys. m², w tym 8 tys. m² chłodni.

Spółka ma wieloletnie doświadczenie związane z dostarczaniem wysokiej jakości artykułów do Polaków mieszkających za granicą, którzy chcą wciąż kupować i spożywać produkty, które znają i pamiętają z czasów gdy mieszkali w kraju. Już od 19 lat eksportuje żywność do Europy Zachodniej, głównie do Wielkiej Brytanii i Irlandii, gdzie posiada cztery magazyny cross-dock oraz do Holandii, gdzie znajduje się piąty cross-dock, skąd obsługuje klientów także w Belgii, Niemczech, Austrii i Francji. Z tych magazynów przeładunkowych, przywiezione z Polski produkty, trafiają na sklepowe półki.

Warto podkreślić, że Spółka powołała do życia Fundację – Spiżarnia dla pokoleń. Główną ideą przedsięwzięcia jest wspieranie młodych talentów, zarówno wśród dzieci pracowników jak i lubelskiej młodzieży. Ostatnio przy wsparciu fundacji w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie została otworzona sala Spiżarnia Talentów, w której mali pacjenci Oddziału Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej będę uczyć się, spędzać czas wolny i uczestniczyć w warsztatach artystycznych. W lutym rusza nowy projekt Fundacji tj. finansowe wsparcie w ramach programu stypendialnego dla dzieci i młodzieży z województwa lubelskiego uzdolnionych edukacyjnie bądź sportowo.

Więcej informacji o Spiżarni można znaleźć na stronie: www.spizarnia.co.uk

Wróć do aktualności

SPONSOR TYTULARNY

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii