Aktualności

U-17. Podsumowanie rundy jesiennej

04/01/2022

Jeszcze w 2021 roku podsumowaliśmy rundę jesienną drużyny rezerw i U-19. Mamy nowy rok, a zanim nasi młodzi zawodnicy powrócą do treningów, pora podsumować ,,jesień" w wykonaniu kolejnej grupy młodzieżowej. Tym razem na celowniku będzie U-17.

Najwyższą przegraną zespół U-17 zanotował w Białej Podlaskiej z tamtejszym ,,TOP-em", ulegając rywalom 1:5. Najwyższa wygrana to z kolei rewanż za najwyższą porażkę - w Lublinie Motorowcy nie dali szans rówieśnikom z Akademii Piłkarskiej TOP 54 (3:0). Nasi zawodnicy walczyli do samego końca o utrzymanie w grupie D Centralnej Ligi Juniorów, niestety 13. punktów, które zdobyli podopieczni Artura Bożyka nie wystarczyło, aby pozostać na szczeblu centralnym.

 

Kilka statystyk indywidulanych ⬇️

 

Najwięcej rozegranych minut :

 

Igor Miszta - 1260

Grzegorz Nasalski – 1210

Przemysław Namięta – 1134

 

Najwięcej strzelonych bramek:

 

Kacper Tracz - 4

Przemysław Namięta - 2

Bartosz Piłat - 2

Grzegorz Nasalski - 2

 

Trener Artur Bożyk o zakończonej rundzie :

Runda nie zakończyła się tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Taka jest piłka. To, co można było zaobserwować w trakcie tej rundy to rozwój zespołu w obszarze przygotowania mentalnego,  taktycznego oraz fizycznego. Pozytywnym aspektem był stały rozwój w sferze uniwersalności (m.in. Przemka Namięty, Jana Zawadzkiego, Kacpera Najdy, Kacpera Tracza czy Grzegorza Nasalskiego). Na pewno na plus można zaliczyć włączenie w trakcie sezonu do drużyny Oskara Jeża (rocznik 2007) i jego szybką adaptację do nowego środowiska. Zima jest okresem, w którym do dyspozycji szkoleniowca jest więcej czasu. Tego czasu zabrakło nam latem, choć jestem zadowolony z wielu elementów, które zdołaliśmy wypracować na przestrzeni całej rundy. 

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii