Aktualności

U-19. Podsumowanie rundy jesiennej

21/12/2021

Cel przed rozpoczęciem rundy jesiennej był jeden - awansować do Ligi Makroregionalnej. Podopieczni Artura Gadzickiego i Jarosława Walęciuka zadanie to wykonali wzorowo, nie tracąc choćby punktu w ligowych starciach.

 

10 rozegranych meczów, komplet punktów i świetne statystyki. Najwyższa wygrana to aż 14:0 z Ładą Biłgoraj, warto również zauważyć, że dwa razy Motorowcy zaaplikowali rywalowi 9 bramek (Lewart, Sygnał).

 

 

Kilka statystyk indywidulanych ⬇️

 

Najwięcej rozegranych minut :

 

Jakub Węgrzyn - 735

Tomasz Lemiecha – 713

Mateusz Skowronek – 648

 

Najwięcej strzelonych bramek:

 

Tomasz Lemiecha - 8

Kukulski Michael - 7

Olaf Wojciechowski - 6

 

Trener Artur Gadzicki o zakończonej rundzie :

Jesteśmy zadowoleni z zakończonej rundy, szczególne gratulacje należą się zawodnikom, którzy wykonali dużo pracy zarówno podczas przygotowań, jak i w czasie trwania rundy jesiennej. Myślę, że najlepszą nagrodą dla nas wszystkich będzie możliwość rywalizacji z zespołami na poziomie makroregionalnym. Teraz czas na odpoczynek i nabranie sił przed czekającymi nas przygotowaniami do rundy wiosennej.

 

Grupa D Ligi Makroregionalnej, w której wiosną będą rywalizować nasi zawodnicy, składa się z drużyn, które zajęły dwie pierwsze lokaty w ligach wojewódzkich (Lubelskiej, Podkarpackiej, Świętokrzyskiej i Małopolskiej). Oprócz Motoru w Makrolidze zobaczymy Podhale Nowy Targ, Beskid Andrychów, SMS Resovię Rzeszów, Siarkę Tarnobrzeg, Juventę Starachowice, Koronę Kielce oraz dobrze nam znane Podlasie Biała Podlaska.

 

Plan przygotowań ⬇️

 

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii