Aktualności

Weekendowe granie czas zacząć!

19/03/2021


Kolejny weekend z rozgrywkami o stawkę przed nami! Swoje zmagania tej wiosny Lidze Wojewódzkiej rozpoczną nasi trampkarze.

O trzecie zwycięstwo w bieżącej rundzie Centralnej Ligi Juniorów zawalczą juniorzy młodsi. Podopieczni Kamila Skowrona po ostatniej wygranej z Górnikiem Łęczna, teraz również zmierzą się z trudnym przeciwnikiem - AP TOP54 Biała Podlaska. Co prawda ten zespół dotychczas zgromadził na swoim koncie jeden punkt, to i tak to starcie zapowiada się na niezwykle wyrównane.

- Cieszymy się, że będziemy mogli zagrać ten mecz, jedziemy po zwycięstwo - mówi trener Kamil Skowron. - Znamy dobrze naszych najbliższych rywali. Nastawiamy się na ciężki bój. AP TOP54 to bardzo ambitna i zaangażowana drużyna. Spotkanie z nimi zapewne nie będzie dla nas "spacerkiem" - dodaje.

Początek spotkania naszego zespołu U-17 w Białej Podlaskiej z AP TOP54 o godzinie 13:30.

Tego samego dnia swój pierwszy mecz w walce o powrót do Centralnej Ligi Juniorów zagrają trampkarze starsi. Podopiecznych Rafała Weja już na początku zmagań czekają miejskie derby. Żółto-biało-niebiescy zagrają z Lublinanką.

Mecz odbędzie się na bocznym boisku Areny Lublin. "Motorowcy" wystąpią w charakterze gości. Start spotkania w sobotę o 16:45.

W niedzielne popołudnie czeka nas natomiast starcie na szczycie Ligi Makroregionalnej. Przeciwnikiem podopiecznych Tomasza Jasika będzie Sandecja Nowy Sącz. Sądeczanie, podobnie do naszego zespołu, zgarnęli do tej pory dwa komplety punktów, ale ustępują im pod względem bilansu bramkowego.

- Czeka nas ciężka przeprawa - przekonuje Tomasz Jasik. - Sandecja po dotychczasowych meczach na pewno jest podbudowana i będzie chciała nam urwać punkty. To spotkanie drużyn z czołówki, zobaczymy, kto zejdzie z boiska w lepszych nastrojach. My chcemy zaprezentować się jak najlepiej, oby to dało nam komplet punktów - dodaje szkoleniowiec.

Mecz żółto-biało-niebieskich z Sandecją wystartuje w niedziele o 17:30 na bocznym boisku Areny Lublin.

Przypominamy, że wszystkie spotkania nadal są zamknięte dla publiczności.

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii