Aktualności

Wygrana juniorów na otwarcie wiosny w CLJ

07/03/2021


Juniorzy młodsi w dobrym stylu otworzyli wiosenne zmagania w Centralnej Lidze Juniorów. Podopieczni Kamila Skowrona pokonali na wyjeździe Stal Rzeszów 3:2.

Żółto-biało-niebiescy przed starciem z "Żurawiami" mogli spodziewać się przede wszystkim trudnego meczu i to się sprawdziło. Od pierwszej minuty gra była niezwykle zacięta i wyrównana. Wynik w 25. minucie otworzyli zawodnicy naszej drużyny. Z rzutu karnego trafił Maciej Łopuszyński. "Motorowcy" tę zaliczkę utrzymali do przerwy.

Po zmianie stron Stal odpowiedziała dość szybko, bo w 54. minucie. Na kolejne trafienie naszych juniorów także nie było trzeba czekać długo, bo pokonali rzeszowskiego golkipera niecałe 60 sekund później. W dalszym ciągu jednak trudno było wytypować stronę przeważającą w tym meczu. Taki obraz gry utrzymał się  do końcowego gwizdka. Obie strony dorzuciły jeszcze po jednym trafieniu i komplet punktów pojechał do Lublina.

- To była dla nas spora niewiadoma, przygotowaliśmy się jednak na ciężką przeprawę - przyznaje trener Kamil Skowron. - Stal, jako beniaminek była bardzo zdeterminowana. To był typowy mecz walki, my na szczęście rozstrzygnęliśmy ją na swoją korzyść. Moi zawodnicy zagrali bardzo ambitnie i z dużym zaangażowaniem, co niezwykle mnie cieszy. Najważniejsze, że wracamy do domu z trzema oczkami na koncie - dodaje.

Żółto-biało-niebiescy następny mecz w CLJ rozegrają 13 marca na własnym boisku. Ich przeciwnikiem będzie łęczyński Górnik.

Stal Rzeszów - Motor Lublin 2:3 (0:1)
Bramki dla Motoru: Łopuszyński 25, Szabłowski 55, Donda 88

Motor: Bartnik (75 Chabrowski) - Łopuszyński, Złomańczuk, Jakubaszek, Sypeń, Lemiecha, M. Nasalski
(89 Piwko), Wlizło (80 G. Nasalski), Szabłowski (72 Tracz), Pytka (60 Kutyła), Wojtowicz (65 Donda)

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii