Wygrana nad Piaskovią po trudnym starciu

01/05/2021

Kolejne wartościowe zwycięstwo naszych rezerw w KEEZA Klasie Okręgowej. Żółto-biało-niebiescy po dość wymagającym spotkaniu wygrali 3:2 z Piaskovią Piaski.

Mecz rozpoczął się dość pechowo dla naszego zespołu, a konkretnie dla Macieja Baryły. Ze względu na kontuzję pomocnik musiał opuścić murawę już w trzeciej minucie. Żółto-biało-niebiescy wyszli na prowadzenie w 13. minucie i utrzymali je do końca pierwszej połowy. W drugiej części gry padły cztery bramki, po dwie dla każdej ze stron. Żółto-biało-niebiescy mieli jeszcze kilka okazji bramkowych, ale żadnej z nich nie udało się zamienić na gola.

- Mieliśmy problemy ze wstrzeleniem się w bramkę - mówi trener Wojciech Stefański. - Zagraliśmy dużo lepsze spotkanie niż przed tygodniem. Kontrolowaliśmy spotkanie od początku do końca. Zabrakło nam skuteczności. Musimy to poprawić. Zwycięstwo nas bardzo cieszy, ze zniecierpliwieniem czekamy na kolejny mecz - dodaje.

Kolejne spotkanie nasze rezerwy rozegrają 8 maja na wyjeździe z Mazowszem Stężyca.

Motor II Lublin - Piaskovia Piaski 3:2 (1:0)
Bramki dla Motoru: Wójcik 13, Śledź 55, Gierała 70

Motor: Lach (46 Chabrowski) - Wojtowicz, Zbiciak, Futa, Nowakowicz (46 Skowronek), Wójcik (70 Frąckowiak), Sobstyl, Gierała