Aktualności

Wygrana nad Piaskovią po trudnym starciu

01/05/2021Kolejne wartościowe zwycięstwo naszych rezerw w KEEZA Klasie Okręgowej. Żółto-biało-niebiescy po dość wymagającym spotkaniu wygrali 3:2 z Piaskovią Piaski.

Mecz rozpoczął się dość pechowo dla naszego zespołu, a konkretnie dla Macieja Baryły. Ze względu na kontuzję pomocnik musiał opuścić murawę już w trzeciej minucie. Żółto-biało-niebiescy wyszli na prowadzenie w 13. minucie i utrzymali je do końca pierwszej połowy. W drugiej części gry padły cztery bramki, po dwie dla każdej ze stron. Żółto-biało-niebiescy mieli jeszcze kilka okazji bramkowych, ale żadnej z nich nie udało się zamienić na gola. 

 - Mieliśmy problemy ze wstrzeleniem się w bramkę - mówi trener Wojciech Stefański. - Zagraliśmy dużo lepsze spotkanie niż przed tygodniem. Kontrolowaliśmy spotkanie od początku do końca. Zabrakło nam skuteczności. Musimy to poprawić. Zwycięstwo nas bardzo cieszy, ze zniecierpliwieniem czekamy na kolejny mecz - dodaje.

Kolejne spotkanie nasze rezerwy rozegrają 8 maja na wyjeździe z Mazowszem Stężyca.

Motor II Lublin - Piaskovia Piaski 3:2 (1:0)
Bramki dla Motoru: Wójcik 13, Śledź 55, Gierała 70

Motor: Lach (46 Chabrowski) - Wojtowicz, Zbiciak, Futa, Nowakowicz (46 Skowronek), Wójcik (70 Frąckowiak), Sobstyl, Gierała
(75 Drozd), Śledź, Baryła (3 Kosior), Knap 

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii