Aktualności

Zapowiedź weekendowych spotkań Akademii (10-11.09.2022)

09/09/2022

Zapowiedź Weekendowych spotkań Akademii (10-11.09.2022)



 Przed nami intensywny weekend ligowych zmagań, w wykonaniu zespołów naszej akademii. Wiele spotkań zagrają zespoły z kategorii żak, orlik oraz skrzat. Czekają nas jeszcze m.in. wyjazd do Międzyrzeca Podlaskiego na mecz Hummel IV Ligi oraz derbowe spotkanie w ramach CLJ U-17. 
Pełne zestawienie spotkań:

                   Sobota 10.09

Lublin: E2 Orlik "GRUPA 7"

GIEKSA Niemce - Motor II Lublin S.A. 9:30
Motor II Lublin S.A. - KS Lublinianka II 10:50
Zawisza II Garbów - Motor II Lublin S.A. 11:10
Motor II Lublin S.A. - Zawisza Garbów 11:40
MKS Sygnał Lublin - Motor II Lublin S.A. 12:20
Motor II Lublin S.A. - Sławin Lublin 13:10

Lublin: F1 Żak "GRUPA 5"

Motor Lublin S.A. - GLKS Głusk 9:20
Avenir Jabłonna - Motor Lublin S.A. 9:40
Motor Lublin S.A. - BKS III Lublin 10:30
KS Ciecierzyn - Motor Lublin S.A. 11:30
Motor Lublin S.A. - BKS II Lublin 12:50
KS Lublinianka II - Motor Lublin S.A. 13:10


I liga wojewódzka C2 Trampkarz

AMSPN Hetman Zamość - Motor Lublin S.A. 12:00

Lublin: F1 Żak "GRUPA 6"

KKP UNIA LUBLIN - Motor II Lublin S.A. 15:15
Motor II Lublin S.A. - LSP BEST LUBLIN 16:00
GIEKSA Niemce - Motor II Lublin S.A. 16:15
Motor II Lublin S.A. - AP Bronowice III Lublin 16:30
Victoria Rybczewice - Motor II Lublin S.A. 16:45
Motor II Lublin S.A. - Sławin Lublin 17:15

Lublin: E2 Orlik "GRUPA 6"

Trawena Trawniki - Motor Lublin S.A. 11:30
Motor Lublin S.A. - Avia II Świdnik 12:50 
Motor Lublin S.A. - BKS II Lublin 13:40
BKS III Lublin - Motor Lublin S.A. 14:20
Motor Lublin S.A. - Górnik II Łęczna S.A. 15:10

I liga wojewódzka D2 Młodzik

Motor Lublin S.A. - Orlęta Łuków 10:00 

II liga wojewódzka D2 Młodzik Grupa 2

Motor Lublin S.A- Unia Bełżyce 16:00

IV Liga "HUMMEL" Grupa 1

Huragan Międzyrzec Podlaski- Motor II Lublin 15:00

Lublin: G1 Skrzat "GRUPA 1" 

Górnik Łęczna S.A. - Motor Lublin S.A. 11:15
Motor Lublin S.A. - Avia Świdnik 12:15

CLJ U-17 "gr. I

Motor Lublin - Podlasie Biała Podlaska 13:00

Lublin: D2 Młodzik Grupa 1


Motor Lublin S.A. - GKS Niedźwiada 14:00

I liga wojewódzka C1 Trampkarz

AMSPN Hetman Zamość- Motor Lublin S.A 12:00


                        Niedziela 11.09



Lublin: E1 Orlik "GRUPA 4"

Motor Lublin S.A. - SOCCER WIDOK SP 51 LUBLIN 10:12
GIEKSA Niemce - Motor Lublin S.A. 10:36
Motor Lublin S.A. - MOSiR II Lubartów 11:24
Motor Lublin S.A. - LSP BEST LUBLIN 11:48
MKS Sygnał II Lublin - Motor Lublin S.A. 12:24

II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa 4

Motor II Lublin S.A. - BKS Lublin 15:00

I liga wojewódzka D1 Młodzik
 
Motor Lublin S.A. - Gaudium Zamość 13:00

I liga wojewódzka A1 Junior

Motor Lublin S.A.- Lewart Lubartów 11:00









Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partnerzy strategiczni


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii