Zespół U-14 lepszy w derbach miasta

25/08/2021

Zwycięstwem 4:2 zakończył się mecz naszej drużyny do lat 14 z BKS-em Lublin. Podopieczni Marcina Syroki już do przerwy prowadzili 3:0 i w drugiej połowie kontrolowali przebieg spotkania, nie pozwalając rywalom na odrobienie strat.

- Byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem, przez 65 minut to my dyktowaliśmy warunki. Do przerwy wynik był korzystny, prowadziliśmy 3:0, więc mecz był pod naszą kontrolą. Później dołożyliśmy jeszcze jedną bramkę, mieliśmy kilka kolejnych sytuacji. BKS też miał swoje szanse, ale nie takie jak my. Myślę, że wygraliśmy zasłużenie. Narzuciliśmy swój styl grania, aczkolwiek było też dużo błędów po naszej stronie. Jest sporo do poprawy, więc jeszcze dużo pracy przed młodzieżą - podsumował mecz trener U-14 Marcin Syroka.

Motor Lublin - BKS Lublin 4:2 (3:0)
Bramki dla Motoru: 2x Piotrowski, Sędłak, Lenard

Motor: Sokół - Tama, Tulej, Drozd, Świerszcz, Sędłak, Żeleźnik, Nowak, Czochra, Piotrowski, Lenard. Z ławki weszli: Świętochłowski, Brzozowski, Wójcik, Szady, Jakubaszek, Augustyński, Rak.