Aktualności

Zwycięstwo w derbach rezerw

27/05/2021Drugi zespół udanie zrehabilitował się za ubiegłotygodniową porażkę w Bełżycach. Żółto-biało-niebiescy pewnie pokonali na własnym boisku drużynę Avii II Świdnik 5:0.


Ostatnie spotkanie drużyn, w rundzie jesiennej było niezwykle emocjonujące i wyrównane. Teraz sytuacja wyglądała zupełnie inaczej. "Motorowcy" od początku przeważali, natomiast świdniczanie nie byli w stanie poważnie zagrozić bramce. Do przerwy nasze rezerwy wypracowały sobie dwubramkową zaliczkę. Po wznowieniu gry trzy bramki dołożył Kacper Śledź i pewna wygrana żółto-biało-niebieskich w derbach stała się faktem.

- Cały mecz przeważaliśmy i spokojnie zapewniliśmy sobie trzy punkty - mówi Wojciech Stefański. - Bardzo się cieszę, że udało nam się zrehabilitować za porażkę w Bełżycach. Zagraliśmy bardzo dobry mecz i o ile wcześniej mogłem mieć zastrzeżenia do gry zawodników, tak teraz pokazali się z jak najlepszej strony. Cały sztab jest bardzo zadowolony z pracy, jaką nasi piłkarze wykonali w tym meczu - kończy szkoleniowiec. 

Żółto-biało-niebiescy kolejne spotkanie rozegrają 30 maja na wyjeździe. Ich rywalem będzie drugi zespół Wisły Puławy.

Motor II Lublin - Avia II Świdnik 5:0 (2:0)
Bramki: Bednarczyk 20, Kosior 40, Śledź 55, 75, 90

Motor: Kiełpin (46 Chabrowski) - Futa, Nowakowicz, Wójtowicz (65 Ściegienny), Łopuszyński, Bednarczyk (46 Zając), Gierała
(65 Kutyła), Knap, Baryła (70 Wojtowicz), Kosior, Śledź

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii