Aktualności

Zwycięstwo w meczu na szczycie

05/05/2021


Nasz zespół do lat 17 zanotował bardzo ważne zwycięstwo w Centralnej Lidze Juniorów. Podopieczni Kamila Skowrona pokonali Cracovię 2:1 w zaległym meczu 4. kolejki.

Spotkanie nie rozpoczęło się zbyt udanie dla naszego zespołu. Goście już w 6. minucie objęli prowadzenie. Krakowianie skutecznie bronili się do końca pierwszej połowy, a żółto-biało-niebiescy mieli spore problemy z kreowaniem sytuacji. W drugiej połowie obraz gry całkowicie się odmienił. "Motorowcy" nie dawali rywalom pola manewru i raz po raz atakowali. Niedługo po wznowieniu udało im się wyrównać, a przed końcowym gwizdkiem wyszli na prowadzenie, które utrzymali już do końca.

- To był bardzo wyrównany mecz - przyznaje trener Kamil Skowron. - W pierwszej odsłonie to rywal prowadził grę, chociaż nie stwarzał przy tym wielkiego zagrożenia. Po przerwie my przejęliśmy inicjatywę, oddawaliśmy dużo strzałów i szkoda, że nie wszystkie z nich wpadły do siatki. Mogliśmy się pokusić o wyższe zwycięstwo. Cieszymy się z wygranej. To na pewno podbuduje cały zespół. Jakby nie patrzeć to było spotkanie lidera z wiceliderem tabeli - kończy. 

Nasi juniorzy młodsi kolejne spotkanie rozegrają w sobotę u siebie z AP TOP54 Biała Podlaska.

Motor Lublin - Cracovia 2:1 (0:1)

Bramki: Pytka 51, Wojtowicz 85 - Kolec 6

Motor: Bartnik - Lemiecha, Sypeń, Gede (79 Nasalski), Wojtowicz (90 Miszta), Pytka, Kutyła (90 Cyrankiewicz), Wlizło (90 Szabłowski), Donda (75 Tracz), Łopuszyński, Jakubaszek

Cracovia: 
Kramarz - Kociołek (65 Piekarz), Wszołek, Kolec, Tkachuk, Hyla, Ptak (75 Groszkow), Łuczyk, Kęska (65 Kapusta), Ziewiec, Zakrzewski

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii