Aktualności

Adrian Dudziński graczem Motoru

14/07/2021

Mamy nowego młodzieżowca! Kolejnym zawodnikiem, który dołączył do Motoru podczas trwającego lata, jest Adrian Dudziński. Piłkarz pochodzący z Żyrardowa związał się z naszym klubem rocznym kontraktem, z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata.

Dudziński urodził się 11 marca 2001 roku, mierzy 189 cm wzrostu i gra na pozycji bocznego obrońcy. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Żyrardowiance Żyrardów. W 2015 roku przeniósł się do Escoli Varsovii Warszawa, by po trzech latach powrócić do macierzystego klubu. Przed rundą wiosenną sezonu 2019/20 związał się natomiast z Unią Skierniewice. W poprzednich rozgrywkach zanotował 29 występów i dwa gole w I grupie III ligi.

- Bardzo się cieszymy, że pozyskaliśmy tak perspektywicznego zawodnika. Adrian trenuje z zespołem od początku okresu przygotowawczego i jak dotąd pokazywał się z bardzo dobrej strony. Podobnie było w dotychczasowych sparingach. Wierzymy, że będziemy mieć z tego piłkarza dużo pożytku w trakcie sezonu - mówi prezes Marta Daniewska.

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii