Motor Lublin rozpoczyna współpracę z Analytics FC

25/06/2024

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu współpracy z Analytics FC - najnowocześniejszą firmą konsultingową zajmująca się doradztwem w zakresie danych piłkarskich.

Klub pod okiem nowego Dyrektora Sportowego, Michała Wlaźlika będzie korzystać z TransferLab, platformy do zbierania danych o zawodnikach, opracowanej przez Analytics FC we współpracy z LCP.

- Jesteśmy zachwyceni współpracą z Motorem Lublin i Michałem, którego wcześniejsze doświadczenia z TransferLab przy okazji jego pracy w Stali Rzeszów okazały się bardzo udane. – powiedział Jeremy Steele, Dyrektor Generalny Analytics FC. 

Analytics FC współpracuje z wieloma piłkarzami, agencjami, a także klubami, m.in. z Leeds United, Leicester City, czy też Glasgow Rangers.  

- Na własnej skórze doświadczyłem pracy z TransferLab i bardzo się cieszę, że będę mógł wprowadzić tę innowacyjną platformę do Motoru. Możliwości TransferLab w zakresie szybkiej i skutecznej oceny zawodników przy użyciu zaawansowanych algorytmów będą odgrywać dla nas kluczową rolę w identyfikacji talentów. – powiedział Michał Wlaźlik, Dyrektor Sportowy Motoru Lublin.

Wróć do aktualności
Spotkajmy się na prezentacji drużyny przed sezonem 2024/2025
Kancelaria podatkowa Paczuski Taudul nowym sponsorem Motoru
Remis w ostatnim sparingu przed startem sezonu

SPONSOR TYTULARNY

Partner strategiczny

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii