Aktualności

Bartosz Janiszek z profesjonalną umową

14/02/2021

Bartosz Janiszek podpisał profesjonalny kontrakt z Motorem Lublin. Jego umowa będzie obowiązywała do 31 grudnia 2023 roku. 

Janiszek urodził się 25 grudnia 2002 roku, mierzy 184 cm wzrostu i występuje na pozycji środkowego obrońcy. Przygodę z piłką zaczynał w MKS Ruch Ryki, skąd trafił do BKS Lublin, by później powrócić do macierzystego klubu. Latem ubiegłego roku przeniósł się do Motoru i zaliczył w żółto-biało-niebieskich barwach bardzo udaną rundę jesienną w drużynie rezerw, które wygrały wszystkie z 15 spotkań Klasy Okręgowej, mając przy tym najszczelniejszą defensywę w rozgrywkach.

- Dobre występy Bartka w drugim zespole zwróciły uwagę trenera Marka Saganowskiego, który widzi w tym zawodniku duży potencjał. Cieszymy się, że kolejny młodzieżowiec znalazł uznanie w oczach sztabu szkoleniowego i dlatego podpisaliśmy profesjonalną umowę na trzy lata - przyznaje Marta Daniewska, prezes Motoru.

Bartosz Janiszek trenuje z pierwszą drużyną od początku okresu przygotowawczego do rundy wiosennej sezonu 2020/2021. Jak dotąd wystąpił w sześciu sparingach, zbierając bardzo cenne doświadczenie. Wierzymy, że zaprocentuje ono w najbliższej przyszłości.

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii