Aktualności

Bilety na mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała

20/09/2021

Tagi

 • Bilety
 • W środę 22 września nasza drużyna zmierzy się na Arenie Lublin z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Dla żółto-biało-niebieskich będzie to pierwsze spotkanie w Fortuna Pucharze Polski od sześciu lat oraz pierwszy w historii mecz w tych prestiżowych rozgrywkach na Arenie Lublin. 

  Kupować wejściówki na nadchodzące starcie możecie on-line na stronie bilety.motorlublin.eu. Sprzedaż stacjonarna odbywa się w całodobowych Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6d oraz na Placu Dworcowym 4, a także w sklepiku klubowym na stadionie, czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-19:00. 

  UWAGA! Właściciele karnetów wejdą na mecz z Podbeskidziem w cenie zakupionych abonamentów, bez konieczności kupowania dodatkowych biletów. Dla pozostałych kibiców ceny kart wstępu prezentują się następująco:

  Bilet normalny – 20

  Bilet ulgowy – 15

  Bilet dla dzieci poniżej 13 lat i osób powyżej 70. roku życia - 5

  Bilet VIP (catering, napoje, wygodne miejsce siedzące na trybunach, miejsce parkingowe pod stadionem) - 135

  Mamy promocje dla osób, które zakupią bilety na to spotkanie w Sklepiku Kibica lub w kasie Areny. Każdy, kto podczas nabywania normalnej lub ulgowej wejściówki pokaże swój bilet na ostatni mecz domowy z Garbarnią Kraków, otrzyma 5 zł zniżki. Rabat obowiązuje wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej na stadionie! Do zobaczenia w środę i pamiętajcie, że przychodzimy ubrani #wszyscynażółto ‼

  Tagi

 • Bilety
 • Wróć do aktualności

  Rozgrywki

  Sponsorzy

  Partner strategiczny


  Sponsorzy główni


  Partnerzy główni


  Partnerzy techniczni


  Sponsorzy akademii


  Partnerzy akademii