Aktualności

Damian Sędzikowski zasila Motor

21/07/2021

Witamy kolejnego młodzieżowca w naszym klubie! Skład pierwszego zespołu wzmocnił Damian Sędzikowski, który został wypożyczony do końca nadchodzących rozgrywek z czwartoligowej Escoli Varsovia. W umowie pojawiła się także opcja pierwokupu.

Sędzikowski urodził się 1 stycznia 2001 roku. Jest wychowankiem warszawskiej szkółki wzorującej się na FC Barcelona. W poprzednim sezonie był czwartym najskuteczniejszym snajperem warszawskiej grupy IV ligi, notując 16 bramek w 20 spotkaniach. Wynik jest tym bardziej imponujący, że Damian jest nominalnym pomocnikiem.

- Cieszymy się z pozyskania kolejnego wartościowego zawodnika o statusie młodzieżowca. Wierzymy, że Damian pomoże naszej drużynie w nadchodzącym sezonie w osiąganiu dobrych rezultatów - mówi Marta Daniewska, prezes Motor Lublin SA.

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii