Aktualności

Dawid Pakulski nowym zawodnikiem Motoru!

16/02/2021

Dawid Pakulski nowym zawodnikiem Motoru!Witamy kolejnego nowego zawodnika w naszym zespole! Do Motoru dołączył Dawid Pakulski. Pomocnik został wypożyczony z Zagłębia Lubin.

Nowy gracz drużyny żółto-biało-niebieskich urodził się 23 lipca 1998 roku w Wałbrzychu i pierwsze piłkarskie kroki stawiał w tamtejszym Górniku. W 2011 roku przeniósł się do Zagłębia, z którym był związany nieprzerwanie przez dziewięć i pół sezonu.

Przed trzema laty Dawid zadebiutował w PKO Ekstraklasie, gdzie zanotował jak dotąd 28 występów i dwa gole. Na swoim koncie Pakulski ma także mecze w Pucharze Polski oraz w III grupie rozgrywek trzecioligowych, w których rywalizują rezerwy „Miedziowych”.

22-letni piłkarz został wypożyczony z Zagłębia do końca sezonu 2020/21, z opcją pierwokupu.

- Dawid Pakulski to utalentowany środkowy pomocnik, mający doświadczenie ekstraklasowe mimo wciąż młodego wieku. Na pewno będzie wzmocnieniem naszej drużyny, biorąc pod uwagę poziom sportowy. Dawid miał problemy z regularną grą w Zagłębiu Lubin, więc zdecydował się na transfer. Cieszę się, że podjął taką decyzję, bo świadczy to o jego ambicji i chęci powalczenia o samego siebie. Mam nadzieje ze ten ruch będzie miał pozytywne konsekwencje i dla niego i dla Motoru Lublin - mówi dyrektor sportowy naszego klubu, Michał Żewłakow.

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partner strategiczny


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii