Aktualności

Historia spotkań z Zagłębiem II Lubin

26/05/2023

Już jutro w ramach 33. kolejki eWinner 2. ligi nasza drużyna rozegra domowy mecz z Zagłębiem II Lubin. Bilans ostatnich pięciu spotkań dla obydwu ekip jest taki sam – odnieśli dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedną porażkę. Lubelska drużyna obecnie zajmuje 7. miejsce w tabeli, a jej rywale 13.

Podczas jedynej jak dotąd rywalizacji obydwu zespołów, jesienią zeszłego roku, żółto-biało-niebiescy pokonali zespół z Dolnego Śląska 2:0. Ze względu na obecną sytuację w tabeli, będzie to dla nas jedno z kluczowych spotkań.

Historia spotkań bezpośrednich:

2022/2023 (eWinner II liga) Zagłębie Lubin II – Motor Lublin 0:2

 

Pierwszy gwizdek w nadchodzącej konfrontacji zaplanowano na godz. 17:00. Wejściówki na sobotnie spotkanie są dostępne na stronie bilety.motorlublin.eu, w całodobowych Lombardach Amsterdam oraz w Sklepie Kibica w Galerii Olimp, czynnym w godz. 10:00-21:00. Kasy Areny Lublin będą otwarte od godz. 15:00.

Zachęcamy także do skorzystania z akcji „Pierwszy mecz dla Młodych za 1 zł!”. Każda osoba w wieku do 30 r.ż. włącznie, która po raz pierwszy przyjdzie na domowy mecz Motoru (tj. nie pojawiła się w systemie biletowym), będzie miała okazję kupić bilet za symboliczną złotówkę. Bilety w cenie 1 złotego będą dostępne w Oficjalnym Sklepie Motoru w Galerii Olimp, przy Alei Spółdzielczości Pracy 34 lub w kasach w dniu meczowym. Aby skorzystać z oferty, należy przedstawić dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający wiek. Oferta nie dotyczy biletów na sektor Premium i VIP.

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partnerzy strategiczni


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii


Partnerzy akademii