Aktualności

Informacje dla kibiców

24/02/2023

INFORMACJE DLA KIBICÓW PRZED PIERWSZYM MECZEM RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2022/2023

WEJŚCIE NA STADION

Każdy kibic wchodzący na stadion musi mieć ważny bilet lub karnet zawierający takie dane jak: imię i nazwisko oraz PESEL wraz z dokumentem tożsamości.

Bramy stadionu będą otwierane na 1h przed rozpoczęciem meczu.

Na mecze ligowe otwarte zostaną wejścia:  I, H oraz F.

Kibice posiadający bilet/karnet na sektor E wchodzą wejściem F.

Kibice posiadający bilet lub karnet na sektor I5 wchodzą wejściem  I

PUNKT OBSŁUGI KIBICA

Od rundy wiosennej sezonu 2022/2023 Punkt Obsługi Kibica zmienia swoją lokalizację. Od pierwszego meczu ligowego (24 lutego 2023 r.), POK będzie zlokalizowany w kasie numer 4 od strony ul. Muzycznej oraz otwierany na minimum 4h przed każdym meczem.

W Punkcie Obsługi Kibica można:

·        wydrukować bilet lub karnet zakupiony online;

·        odebrać bilety dla grup zorganizowanych;

·        uzyskać niezbędne informacje.

KASY

W dniu meczu bilety oraz karnety można nabywać również w kasach na Arenie Lublin ul. Stadionowa 1. Kasy otwarte będą na 2h przed rozpoczęciem każdego meczu.

BILETY ORAZ KARNETY

Bilety oraz karnety na rundę wiosenną 2023 można nabywać online za pośrednictwem strony internetowej https://bilety.motorlublin.eu oraz stacjonarnie: w Oficjalnym Sklepie Motoru Lublin w Galerii Olimp, oraz całodobowo w Lombardach Amsterdam zlokalizowanych: ul. Lwowska 6d, oraz ul. Plac Dworcowy 4.

W dniu meczu w sprzedaży stacjonarnej bilety będą droższe o 5 zł.

Biletów VIP nie można kupić w dniu meczu.

Zakup karnetu możliwy będzie do 1 marca 2023 r.

Osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności (dawna I grupa) wraz z opiekunem mogą uzyskać bilety na nasze mecze nieodpłatnie. Należy jednak osobiście je odebrać za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności w Sklepie Kibica w Galerii Olimp, przy al. Spółdzielczości Pracy 34 w Lublinie. Istnieje także możliwość otrzymania takiego biletu w dniu meczu w kasach stadionu, również po okazaniu odpowiedniego orzeczenia.

PARKINGI

Przypominamy, że od 1 lutego 2023 r. parking wokół Areny Lublin, jako teren miejski jest parkingiem płatnym, również podczas dnia meczowego. Na parkingach umieszczone zostały parkometry.

Wjazd na parking VIP tylko za okazaniem dedykowanej karty parkingowej i ważnego biletu.

STREFA VIP

Wszystkich posiadających bilety/karnety na strefę VIP zachęcamy do przyjścia nie wcześniej niż 1 h przed pierwszym gwizdkiem.

OFICJALNY SKLEP MOTORU LUBLIN

Podczas każdego dnia meczowego czeka na Was specjalny Mobilny Sklep Motoru Lublin zlokalizowany przy wejściu na trybunę F, a także w strefie VIP, gdzie możecie zakupić gadżety i pamiątki klubowe.

 

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partnerzy strategiczni


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii