Aktualności

Jednobramkowa wygrana Wigier

14/04/2021

W meczu 27. kolejki Wigry Suwałki wygrały na Arenie Lublin 1:0. Dla żółto-biało-niebieskich była to ósma porażka w bieżącym sezonie.

Do przerwy goście prowadzili jednym trafieniem. Na listę strzelców wpisał się Kamil Adamek, dla którego był to dziesiąty gol w obecnych rozgrywkach. Najskuteczniejszy piłkarz Wigier dobił strzał Kacpra Wełniaka, który ostemplował słupek bramki Sebastiana Madejskiego. W pierwszej połowie obie drużyny miały poza tym inne sytuacje do zmiany wyniku, jednak nie przyniosły one powodzenia.

Po zmianie stron "Motorowcy" mieli znaczącą przewagę i stworzyli okazje bramkowe, które powinny zakończyć się golem, jednak brakowało im skutecznego wykończenia. Dlatego trzy punkty pojechały do Suwałk.

Motor Lublin - Wigry Suwałki 0:1 (0:1)
Bramki: Adamek 32

Motor: Madejski - M. Król (82 Jagodziński), Grodzicki, Wawszczyk, Michota, Kusiński (68 Kumoch), Swędrowski, Kunca (58 Pakulski), Ceglarz, Moskwik (46 Wójcik), Ropski

Wigry: Zoch - Dobrotka, Piekarski, Grzelak, Ozga (59 Orzechowski), Babiarz, Mularczyk (67 Kamiński), Czułowski (59 Liszka), Gojko (83 Gierach), Wełniak (59 Sauczek), Adamek

Żółte kartki: Ropski, Kusiński, Swędrowski, Grodzicki, Pakulski - Czułowski

Sędziował: Damian Krumplewski (Olsztyn)