Aktualności

Informacja w sprawie karnetów i kart kibica

31/01/2024

Ze względu na opóźnienia dostawców fizyczne karty kibica będą dostępne do odbioru maksymalnie 15 lutego.

Informujemy również, że sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2023/2024 nadal trwa! W międzyczasie, uruchomimy sprzedaż biletów na mecz z Termalicą Bruk-Bet Niecieczą, który odbędzie się na Arenie Lublin 24 lutego o godz. 17:30.

Wiosną do Lublina zawita też m.in. Arka Gdynia, GKS Tychy, czy Polonia Warszawa. Karnety można kupić na następujące sektory: E2, E3, F1, F2, F3, H1, H2, I2, I3, I4, I5, B5, B4. Jest to możliwe online na stronie: bilety.motorlublin.eu oraz stacjonarnie w Oficjalnych Sklepach Motoru Lublin: przy Arenie oraz w Galerii Olimp.

Cennik karnetów na rundę wiosenną sezonu 2023/2024 prezentuje się następująco:

Karnet składa się z 7 meczów rundy wiosennej Fortuna 1. Ligi, ale to też szereg innych korzyści. Zupełną nowością jest dostęp do otwartych treningów Drużyny, w ramach którego karnetowicze będą mieli możliwość obejrzenia minimum 2 treningów zespołu w trakcie rundy oraz bezpośredniego spotkania z piłkarzami i trenerem, Gonçalo Feio.

KARNETY VIP

Dla bardziej wymagających kibiców, przygotowaliśmy ofertę karnetów VIP w dwóch formatach: VIP GOLD oraz VIP SILVER. Kupno karnetu VIP to gwarancja kibicowania Motorowi w komfortowych warunkach. W zależności od wybranej opcji różnią się one
zakresem dostępnego cateringu.

WAŻNE INFORMACJE

Dzieci do 3. roku życia wchodzą za darmo na podstawie biletu rodzica/opiekuna i nie mają przypisanego miejsca na sektorze, tj. siedzą na kolanach rodziców.

Bilet dziecięcy przysługuje dzieciom, które w dniu zakupu biletu nie ukończyły 13 lat. Dzieci do 13. roku życia mogą przebywać na Stadionie wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna, czyli osoby pełnoletniej.

Bilet ulgowy przysługuje osobom uczącym się do 18. roku życia i studentom do 25. roku życia posiadającym ważną legitymację (szkolną lub studencką); emerytom oraz rencistom.

Dzieci do 13. roku życia i młodzież do 18. roku życia oraz emeryci (od 65. roku życia) weryfikowani są po numerze PESEL. Z uwagi, iż nie jesteśmy w stanie zweryfikować uprawnień emertytalnych poniżej 65. roku życia, prosimy o osobistą weryfikację lub przesłanie dokumentu na adres: dokumenty@motorlublin.eu

KARTY KIBICA

W przypadku rundy wiosennej, każdy kibic będzie musiał posiadać kartę kibica:

  • Fizyczną – działająca jak dotychczas, którą można będzie odebrać od 15 lutego
  • Wirtualną – dostępną na koncie kibica w serwisie bilety.motorlublin.eu, dzięki której można też wydrukować karnet

* Wszystkie dotychczas działające karty kibica będą wymienione na nowe po 15 lutego 2024 r.

KUP KARNET TUTAJ

Wróć do aktualności

SPONSOR TYTULARNY

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii