Aktualności

Karnety na rundę wiosenną

23/11/2022

Tagi

 • Karnety
 • Już w najbliższy piątek startujemy z przedsprzedażą karnetów na mecze Motoru w rundzie wiosennej sezonu 2022/23! Dystrybucja ruszy 25 listopada na stronie: https://bilety.motorlublin.eu, w Lombardach Amsterdam oraz w Sklepie Kibica w Galerii Olimp.

  Karnety na rundę wiosenną będą obowiązywały na osiem spotkań eWinner II ligi na Arenie Lublin oraz hitowe starcie w ćwierćfinale Fortuna Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa na naszym stadionie. Na początek abonamenty będą mogły kupować TYLKO osoby, które w rundzie jesiennej posiadały karnety lub pakiety. To ukłon w kierunku Kibiców, którzy już wspierają Motor w trwającym sezonie, za co bardzo dziękujemy. Bądźcie z nami także w przyszłym roku!

  Nie zwlekajcie z zakupami, ponieważ ta oferta obowiązuje TYLKO do końca listopada! Ceny są następujące:

  * Karnet Premium gwarantuje wygodne miejsce na trybunie centralnej ze znakomitym widokiem na boisko

  * Karnet VIP Silver gwarantuje wygodne miejsce na trybunie centralnej ze znakomitym widokiem na boisko, napoje i przekąski w trakcie meczu oraz gwarantowane miejsce dla auta na parkingu VIP

  Warto podkreślić, że każdy posiadacz karnetu na rundę wiosenną I drużyny Motoru, ma darmowe wejście na wszystkie mecze naszych rezerw w hummel IV lidze.

  Do zobaczenia na stadionie! Na pierwszym meczu o stawkę na Arenie Lublin zobaczymy się już pod koniec lutego.

  Tagi

 • Karnety
 • Wróć do aktualności

  Rozgrywki

  Sponsorzy

  Partnerzy strategiczni


  Sponsorzy główni


  Partnerzy główni


  Partnerzy techniczni


  Sponsorzy akademii