Aktualności

LegalniBukmacherzy.pl partnerem meczu Motor Lublin - GKS Tychy!

29/03/2024

Miło nam poinformować, że partnerem najbliższego meczu Motor Lublin - GKS Tychy w ramach rozgrywek 1 ligi polskiej zostali LegalniBukmacherzy.pl.

Serwis jest ekspertem w branży zakładów bukmacherskich i zajmuje się dostarczaniem wartościowych informacji na temat legalnych firm bukmacherskich, rodzajów zakładów, typów i kursów, a także akcji specjalnych. Na najbliższy mecz “Legalni” wspólnie z bukmacherem STS przygotowali akcję specjalną, w której możesz zgarnąć 250 PLN za minimum jedną bramkę strzeloną przez Motor Lublin.

Jak zgarnąć 250 PLN za gola Motoru z GKS Tychy w STS?

1. Zarejestruj się w STS z kodem STSVIP oraz zaznacz zgody marketingowe
2. Wpłać min. 50 PLN (najkorzystniej dokładnie 114 PLN) oraz postaw kupon SOLO lub AKO z kursem min. 1.14 za min. 2 PLN, na którym wrzucisz typ na gola Motoru w meczu z GKS Tychy. Do tego możesz dorzucić inne wydarzenia.
3. Jeśli Twój kupon będzie wygrany, otrzymasz bonus 300 PLN (w ciągu 7 dni) oraz wygraną za kupon w gotówce. W przypadku przegranej, jeśli zagrasz za 113,64 PLN – otrzymasz zwrot środków w kwocie dokładnie 100 PLN
4. Bonusem obróć 2 razy na dowolnym kuponie z wymaganym kursem min. 1.91

PARTNERZY SERWISU LEGALNIBUKMACHERZY.PL POSIADAJĄ ZEZWOLENIA NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.

Wróć do aktualności

SPONSOR TYTULARNY

Partner strategiczny

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii