Aktualności

Łukasz Budziłek w Motorze Lublin

20/09/2022

Mamy nowego bramkarza! Kontrakt z naszym klubem podpisał Łukasz Budziłek. 31-letni zawodnik związał się z Motorem umową ważną do końca trwającego sezonu. Witamy w Lublinie!

Budziłek pochodzi z Bełchatowa i to właśnie w rodzinnym mieście stawiał pierwsze piłkarskie kroki. Do końca 2012 roku reprezentował GKS Bełchatów, przechodząc drogę od juniora do zawodnika pierwszego zespołu. Po odejściu z macierzystego klubu nasz nowy bramkarz bronił barw, m.in. GKS-u Katowice, Legii Warszawa, Lechii Gdańsk, Pogoni Szczecin oraz Bruk-Betu Termalica Nieciecza. W ostatnim z wymienionych klubów grał od początku 2019 roku do zakończenia poprzedniego sezonu.

Ogółem Budziłek ma na swoim koncie 17 występów w Ekstraklasie, 112 meczów na jej zapleczu oraz 11 spotkań na poziomie Fortuna Pucharu Polski. - Liczymy na to, że Łukasz wniesie spokój do naszych poczynań w defensywie. Doświadczenie, które zebrał w najwyższej klasie rozgrywkowej oraz w I lidze z pewnością pomoże drużynie w trudnych momentach i przyczyni się do rozwoju zespołu. Łukasz wpisuje się w nasz model gry, również dzięki dobremu wprowadzeniu - mówi Paweł Tomczyk, dyrektor sportowy Motoru.

Wróć do aktualności

Rozgrywki

Sponsorzy

Partnerzy strategiczni


Sponsorzy główni


Partnerzy główni


Partnerzy techniczni


Sponsorzy akademii