Aktualności

Magazyn na mecz z GKS-em Tychy już od dziś w Sklepach Kibica

28/03/2024

Magazyn meczowy "Motor United" na spotkanie z GKS-em Tychy jest już dostępny w Sklepach Kibica. Znajdziecie w nim dwa wywiady oraz kilka słów od trenera Mateusza Stolarskiego, dla którego będzie to debiutancki mecz w roli szkoleniowca Motoru Lublin. 

Okładkową rozmowę przeprowadziiśmy z naszym obrońcą, Arkadiuszem Najemskim. Zapytaliśmy go między innymi o sytuację w szatni Motoru po rezygnacji trenera Gonçalo Feio z funkcji pierwszego trenera:

Faktem jest, że nie wygrywamy ostatnio meczów, ale sytuacja w tabeli tak naprawdę nie jest zła, więc nie spodziewaliśmy się takiego obrotu spraw.

Z nowym II trenerem, Przemysławem Jasińskim porozmawialiśmy o jego nowej roli, o wyzwaniu, które stoi teraz przed sztabem Motoru, a także o dośrodkowaniach:

Dośrodkowanie to jest narzędzie, które pozwala nam tworzyć sytuacje i strzelać bramki. (...) Wiemy, że to nie może być nasza jedyna broń i pracujemy też nad rozwojem ataku środkiem, szukania piłek prostopadłych lub uderzeń z dystansu. Jesteśmy świadomi, że czasem tego brakuje.

W magazynie znajdziecie również parę słów od trenera Mateusza Stolarskiego:

Przed nami teraz 10 spotkań. Każde z nich jest tak samo ważne. Proszę Was, żebyście się nie zmieniali, żebyście nas wspierali. Liczę, że na meczu z GKS-em Tychy stawicie się w dużej liczbie, tak samo jak potem na kolejnych spotkaniach, w tym wyjazdowych. Pokażcie temu zespołowi, że wspólnie możemy więcej (...)

Magazyn do kupienia będzie od dziś w Sklepach Kibica: przy Arenie i w Galerii Olimp. Mecz z GKS-em Tychy zaplanowany jest na Poniedziałek Wielkanocny na godzinę 17:30.

Wróć do aktualności

SPONSOR TYTULARNY

Sponsor strategiczny

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii