Magazyn meczowy na spotkanie ze Zniczem

09/05/2024

Magazyn meczowy "Motor United" na spotkanie ze Zniczem Pruszków będzie dostępny od jutra w Sklepach Kibica. Znajdziecie w nim dwa duże wywiady. 

Okładkową rozmowę przeprowadziiśmy z naszym napastnikiem, Samuelem Mrázem. Zapytaliśmy go między innymi o jego piłkarskie inspiracje: 

Cristiano Ronaldo to naprawdę dla mnie numer 1. Wszyscy powinniśmy być wdzięczni, że żyjemy w erze jego i Leo Messiego. Obaj są fantastyczni, ale od małego przyglądałem się bardziej Cristiano, to jak on pracuje, żeby osiągnąć sukces jest fantastyczne. Na zasadzie: wszystko co dajesz z siebie, wróci do Ciebie. Jest też wielu innych zawodników, których podziwiam. Mógłbym wymienić kilka nazwisk. Na przykład: Ronaldinho i to nie wymaga uzasadnienia. Jeśli kochasz futbol, kochasz Ronaldinho.

Porozmawialiśmy też z asystentem trenera i analitykiem, Robertem Kazubskim, który opowiedział nam np. o szczęściu w piłce i dążeniu do realizacji celów:

Nie zgadzam się z określeniem, że np. przegraliśmy, bo zabrakło nam szczęścia lub wygraliśmy, bo mieliśmy szczęście. Zawodnicy jak i sztab codziennie trenują doskonaląc pewne elementy, żeby to w meczu przynosiło efekt. Jeżeli nie jesteś konsekwentny, ani nie zdeterminowany to nie możesz oczekiwać pozytywnych rezultatów. Jeżeli ja będę wykonywał swoje obowiązki na 50/70 %, nie mogę oczekiwać, że zawodnicy zrobią postęp lub wygramy mecz. Dostajesz tyle, ile dajesz z siebie.

Magazyn kupić będzie można od jutra w Sklepach Kibica: przy Arenie i w Galerii Olimp. Mecz ze Zniczem Pruszków zaplanowany jest na piątek na godz. 18:00.

Wróć do aktualności
Informacje dla kibiców przed meczem z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Piknik rodzinny przed meczem z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Trening otwarty dla karnetowiczów - 21 maja

SPONSOR TYTULARNY

Partner strategiczny

Sponsorzy główni


Sponsorzy techniczni


Sponsorzy


Partnerzy 


Sponsorzy Akademii


Partnerzy Akademii